14.10.2014 5061

Свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва

14 жовтня – свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. За народним календарем у жовтні закінчувалася осінь, і тому він був перехідним від осені до зими.

Представники студентської молоді факультету агрономії, одягнені у вишиванки, підготували змістовну літературно-художню розповідь про основні історичні віхи становлення українського козацтва та донесли до студентів ІІ і IV курсів.

Цитували вислови про Запорізьку Січ, уривки з поезій українських письменників.

Чудову атмосферу, яка панувала в залі, підтримали виступи учасників творчих колективів Центру культури і виховання: Олександр Гончаренко та чоловічий вокальний ансамбль «Краяни» з низкою козацьких пісень.

Свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва

На закінчення всі учасники заходу переглянули документальний фільм «Історія українського козацтва».

Присутніх переповнював патріотичний дух та неабияка єдність, тому що такі заходи пробуджують свідомість,  патріотизм, змушують нас ще раз усвідомити, що ми – українці, громадяни своєї держави.

Свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва

Висловлюємо подяку за сприяння у проведенні заходу кураторам Світлані Третьяковій та Ярославу Рябоволу.

Юлія Тітова, голова ради студентського самоврядування

факультету агрономії