04.09.2015 2244

Свято у ЗОШ №9 м. Умань

Перше вересня — початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас, адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Директор ЗОШ №9 Ірина Тенц привітала всіх присутніх із цим радісним святом та побажала всіляких гараздів. На святі були присутні багато гостей, серед яких і представник Уманського національного університету садівництва – кандидат економічних наук, доцент, завідувач наукового відділу Олександр Бурляй, який привітав педагогічний колектив закладу та учнів зі святом та особливу увагу приділив старшокласникам. Адже саме вони є випускниками, тому цей навчальний рік для них є дуже відповідальним, оскільки потрібно визначитись із своєю майбутньою професією та обрати вищий навчальний заклад. А для вступу в університет потрібно успішно скласти ЗНО. Тому Олександр Леонідович побажав учням успіхів у навчанні та запросив до Уманського національного університету садівництва.

Свято у ЗОШ №9 м. Умань

Інна Чернега, завідувач відділу довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи