05.05.2014 5013

Схиляємо голови перед подвигами наших пращурів

Напередодні Дня Перемоги студенти факультету агрономії разом з куратором 12-а групи Світланою Третьяковою і головою ради студентського самоврядування факультету Юлією Тітовою відвідали Міщанське кладовище, яке знаходиться біля Свято-Успенської церкви, де прибиранням могил ветеранів і покладанням квітів вшанували пам'ять уманчан, які загинули від рук нацистських окупантів у 1941–1944 роках.

Студентська родина факультету агрономії сприймає героїчне і трагічне минуле душею і серцем, розуміє, що на плечі їх ровесників 1941–1944 років випало складне випробування грізних років війни, адже вони були відповідальними за збереження миру і свободи України.

Схиляємо голови перед подвигами наших пращурів

Слава всім, хто дожив до сьогоднішнього дня. Схиляємо голови перед подвигами наших дідів, прадідів…

Юлія Тітова, голова ради студентського самоврядування факультету агрономії