17.02.2014 4637

Сяйво кохання в небі над Уманським НУС

14 лютого увесь світ відзначав одне з найромантичніших свят сучасності – День святого Валентина. Саме в цей день ми зізнаємося в любові і даруємо милі подарунки своїм коханим.

Не залишила поза увагою це свято й рада студентського самоврядування факультету економіки та підприємництва Уманського НУС, організувавши для всіх закоханих і тих, хто лише шукає своє кохання, вечір запуску небесних ліхтариків.

На центральній площі Уманського НУС, навпроти корпусу № 1, закохані пари факультету мали змогу запустити в небо символічне палаюче серце в знак щирості та сили своїх почуттів одне до одного.

Проте, на запрошення відгукнулися не лише пари з факультету економіки та підприємництва. Багатьом було цікаво спостерігати за закоханими та сповнюватися нотками романтики, що звучали у повітрі цього вечора.

Сяйво кохання в небі над Уманським НУС

І вже не тиха мелодія наповнила вечір, а, сяйво кохання освітило небо над Уманським НУС ...

Тетяна Грачова, секретар ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва