05.03.2014 11212

Т.Г. Шевченко – борець за свободу і щастя українського народу

В Україну ідіть, діти, в нашу Україну…

Там найдете щире серце

І слово ласкаве,

Там найдете щиру правду,

А ще може славу…

На кафедрі садово-паркового господарства студентами 31-сп групи була проведена виховна година на тему: «Т.Г. Шевченко – борець за свободу і щастя українського народу».

Метою заходу було ознайомити студентів із творчістю Т.Г. Шевченка, викликати бажання читати «Кобзаря», проявити почуття поваги до світлого образу поета-мислителя.

Студентки Ілона Кочубей та Ольга Сіденко підготували презентацію, присвячену біографії та літературній спадщині поета, а Аліна Коломієць, Анна Кишинська та Марія Ткачук декламували твори Т.Г. Шевченка.

Студенти зробили висновок, що мудрість Кобзаря, одвічне прагнення волі, самостійності – скарби, залишені нам, які і сьогодні повинні служити дороговказом у майбутнє.

Т.Г. Шевченко – борець за свободу і щастя українського народу

Творчість Тараса Шевченка – геніальна для всього світу, а його постать є сучасною й актуальною. Пам’ятаючи, шануючи і вивчаючи Шевченка, ми відроджуємо наше коріння і будуємо своє майбутнє.

Любіть Україну

Краплиночку раю,