26.04.2024 469

«Танцюй, ніби тебе ніхто не бачить»: В Уманському НУС відбулося свято танцю

25 квітня для колективу Уманського національного університету садівництва завісу відкрив чарівний світ танцю, який організували в рамках відзначення Всесвітнього дня танцю та 180 річниці з дня заснування університету садівництва.

Центр культури і виховання студентів з наставником завідуючи Петром ПАЄВСЬКИМ та фахівцем з хореографічної майстерності Анною ПІНЧУК приготували університетському загалу подарунок, який «зайшов» усім. Студенти університету є багатогранними носіями як традиційного танцювального мистецтва, так і сучасних тенденцій хореографії. Неймовірні танцювальні композиції, мікси, сповнені драйвом та живильною енергією, яка зцілює. Такого потужного контенту студенти не бачили у стінах університету давно. Вихованці і викладачі плескали, танцювали в глядацькому залі та вигукували схвальні «бравісимо», спонукаючи артистів повторити ще «на біс»!

«Танцюй, ніби тебе ніхто не бачить»: В Уманському НУС відбулося свято танцю

Це було потужно, шановні артисти, ви — наша гордість, а ми довіку у полоні вашої хореографічної магії. Тепер, коли ви маєте так багато прихильників зі свого оточення, будьте люб’язні, періодично радувати виступами та новими танцювальними композиціями Уманський НУС. Хоча й побачені нині нам безмежно хочеться переглядати мільйони разів:

композиція хореографічного колективу ЦКВС «Злітай»;

танець від факультету агрономії;

танець від колективу ЦКВС «Джаз фанк та хіп-хоп»;

танцювальна композиція від факультету менеджменту;

танець від студентів факультету економіки і підприємництва;

танець хореографічного колективу Kiss the sky;

танець від факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин;

композиція хореографічного колективу ЦКВС «Дует»;

танець від інженерно-технологічного факультету;

композиція хореографічного колективу ЦКВС «ESKALATE$»

хореографічне соло від представниці лісового і садово-паркового господарства;

танцювальна композиція хореографічного колективу ЦКВС у стилі хіп-хоп.

— Я думаю, що всі ми отримали неймовірне емоційне задоволення. Ви, шановні наші студенти, такі молодці — ви небайдужі, наповнюєте себе прекрасним, ви всі талановиті й сьогодні дали нам можливість доторкнутися до мистецтва, — подякувала учасникам свята помічниця ректора Уманського НУС з виховної роботи Валентина ЧЕРНИЧЕНКО.

«Танцюй, ніби тебе ніхто не бачить»: В Уманському НУС відбулося свято танцю

— Наша актова зала вкотре наповнилася такими яскравими та феєричними емоціями, які подарували наші студенти. Ми вже скучили за дійствами, які відбуваються в цій залі й ви, дорогі студенти, поділилися з нами своїми талантами, креативністю, гумором, впевненістю. Продовжуйте, тому що ваше студентське життя має бути яскравим і незабутнім. Слава студентам Уманського національного університету садівництва, — голова профспілкового комітету Уманського НУС Маргарита ПАРУБОК.

«Танцюй, ніби тебе ніхто не бачить»: В Уманському НУС відбулося свято танцю

А за творчість, згуртованість, ініціативність, бажання підіймати престиж закладу і робити своє студентське життя неймовірним, за подаровані яскраві емоції усі хореографічні колективи отримали подяки ректора Уманського НУС та подарунки.

Люди, яким не байдужий світ танцю — ви є причетними до свята, яке об’єднує весь світ для гармонії та краси. Вітаємо із професійним святом усіх хореографів і шанувальників танцю. Дякуємо за гарну казку, у красі народжуються кращі мрії, які неодмінно стають реальністю. Зі святом танцю!