29.05.2014 5648

Танцювальний вернісаж творчих колективів Уманського НУС

27 травня Уманська громада мала чудову нагоду поринути у світ мистецтва та насолодитися творчим концертом за участі лауреатів всеукраїнських та міжнародних конкурсів-фестивалів – народного самодіяльного ансамблю танцю профспілок України «Нивка» та підготовчої хореографічної студії «Зернятко» Уманського НУС (художній керівник Наталія Шаповаленко, балетмейстер Марія Сиплива). Метою проведення благодійного творчого вечора  став збір коштів для підтримки Збройних Сил України. Перед Будинком культури було розгорнуто виставку «Наші досягнення», яку прикрашали численні грамоти, дипломи, нагороди, що засвідчували високий виконавський рівень хореографічних колективів університету.

Від імені Уманської міської ради та виконавчого комітету з вітальним словом до учасників дійства і усіх присутніх звернулася заступник міського голови Людмила Кирилюк, яка подякувала керівництву Уманського НУС, художнім керівникам та учасникам творчих колективів навчального закладу за те, що вони прославляють Уманщину не тільки на вітчизняних сценах, але й за кордоном, адже нещодавно молоді таланти повернулися з Польщі та Німеччини.

Від імені керівництва Уманського НУС зі словами привітання виступив помічник ректора з виховної роботи Петро Паєвський, який подякував всім, хто прийшов долучитися до неперевершеного мистецтва танцю, та артистам, які даруватимуть гостям свята свій талант. Петро Борисович побажав творчим колективам нових успіхів та творчих злетів, а глядачам – позитивних емоцій.

Танцювальний вернісаж творчих колективів Уманського НУС

Творчий концерт розпочався хореографічною композицією «Вальс квітів» Петра Чайковського у виконанні ансамблю танцю «Нивка». А далі впродовж вечора глядачі переглянули концертні номери на будь-який смак. Різноманіття калейдоскопу танців вражало: українські, російські, танці на східну та молдавську тематику, невмируща тема кохання супроводжувались бурхливими аплодисментами глядачів. Радісні посмішки та позитивні емоції викликали наймолодші учасники хореографічної студії «Зернятко». Занурюючи всіх у прекрасний світ дитинства, на сцені танцювали кумедні жабенята та веселі ляльки,  пустотливі кошенята та шалені комахи, свій розважливий танок виконали маленькі пінгвіни. Гіркий трепет у душі залишили виступи випускників ансамблю танцю «Нивка», які пройшли нелегкий шлях хореографічного мистецтва від початку і до кінця навчання в колективі.

«Моя земля – це дім, де мама й тато

Й любові стільки – просто через край!

Це та земля, де щастя є багато

І в кожнім домі – хліба коровай!» –

такими пророчими словами, під життєстверджуючу мелодію хореографічної композиції «Привітальна» прощалися учасники творчих колективів із глядачами з побажаннями зустрічати тільки сонячні світанки та сіяти у житті тільки добрі зерна, які навчають вирощувати в Уманському національному університеті садівництва.

Танцювальний вернісаж творчих колективів Уманського НУС

Від щирого серця бажаємо творчим колективам ніколи не втрачати природного запалу та енергії і продовжувати нести у світ красу  танцю, а в українській державі нехай щедро родять ниви, буде мирним небо, і в кожному домі пануватимуть добро і злагода.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів