13.03.2014 6046

Тарас Григорович Шевченко – символ української культури та літератури

6 березня в приміщенні літературної студії «Алеями вічного саду» Уманського НУС куратором 12-е групи Людмилою Пархоменко було проведено зустріч із студентами академічної групи, присвячену до 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка – українського поета, художника, письменника та драматурга, одного із символів української літератури та культури.

Студенти 12-е групи з великим задоволенням приймали участь в даному заході. Староста групи Вікторія Корчевна розповіла біографію Тараса Григоровича. Майже кожний студент прочитав свій улюблений вірш поета.

Ми щиро вдячні провідному бібліотекарю Наукової бібліотеки Уманського НУС Наталії Михайловій, яка цікаво розповіла про важливі моменти з життя Великого Кобзаря та показала безцінні книги, в яких згадується про поета, і яким понад 100 років!

Тарас Григорович Шевченко – символ української культури та літератури

Тарас Григорович Шевченко – ідеолог та символ української національної ідеї, творчість якого заклала основи сучасної української літератури.

Людмила Пархоменко,  куратор 12-е групи