22.05.2015 4831

Теорія і практика

20 травня студенти-магістри Уманського НУС, що навчаються за спеціальністю «Захист рослин», із викладачем кафедри захисту і карантину рослин Адаменком Д.М. провели практичне заняття на дослідних полях компанії «Bayer».

Теорія і практика

Метою заняття було вивчення методів обліку найбільш поширених шкідників зернових культур та визначення забур’яненості посівів.

Теорія і практика

Студенти самостійно закладають досліди, проводять обліки та прогноз розвитку шкідливих організмів, впроваджують систему захисту зернових культур із використанням новітніх технологій вирощування. Такі заняття студентам приносять задоволення, адже можливо не тільки вивчити теоретичні основи захисту рослин, а й практично підтвердити свої переконання.

Теорія і практика

Такі заняття у студентів-магістрів стали традиційними, адже зовсім скоро вони будуть працювати на господарствах самостійно, впроваджувати нові технології вирощування сільськогосподарських культур.

Дмитро Адаменко, кандидат с.-г. наук, ст. викладач кафедри захисту і карантину рослин