08.05.2015 5433

Тільки той, хто пам’ятає минуле, вартий майбутнього!

З метою патріотичного виховання молоді радою студентського самоврядування факультету менеджменту спільно зі студентами було проведено флешмоб до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.

6 травня рівно о 21 год. студенти факультету, що проживають в гуртожитку №6, увімкнули світло у своїх кімнатах у певній послідовності, в результаті чого утворилося число 70.

Тільки той, хто пам’ятає минуле, вартий майбутнього!

70 років від Дня перемоги… Наші бабусі та дідусі мужньо відстоювали нашу свободу, наше право на мирне існування, право на життя.

І живуть у пам’яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,

Котрим не судилось розцвісти,

Закликають мир ясний і спокій,

Як зіницю ока, берегти.
В. Симоненко

Тож ми бажаємо кожному українцеві, кожній людині спокою, злагоди та мирного неба над головою!

Аліна Махаринська, голова ради студентського самоврядування факультету менеджменту