Тобі, Україно!
24 серпня – День народження нашої держави, день, у який 26 років тому збулася мрія сотень поколінь українців – стражденний народ здобув незалежність і право вільно жити на власній землі.
День Незалежності України для кожного з нас не просто чергове державне свято. Ця дата – символічний доказ здійснення мрій, знак того, що величні та праведні прагнення завжди втілюються в життя, незважаючи на перешкоди та перепони. І щороку ми пишаємося нашими новими здобутками та досягненнями.
Саме під таким символічним посиланням святкувала День Незалежності громада Уманського району, у якому взяв участь і колектив Уманського національного університету садівництва.
У селі Паланка кращі аграрні підприємства представили широкому загалу свої надбання за останній рік, з-поміж яких результати праці науковців Уманського НУС вражали присутніх якістю та широким асортиментом продукції, а яскравих барв колоритному святу додавали самодіяльні творчі колективи та талановита молодь.
Експозиція УНУС викликала зацікавлення голови Уманської районної ради Черкаської області – Оксани Супрунець та голови Черкаської обласної ради Олександра Вельбівця. І даний інтерес є цілком зрозумілим: милували око сповнені духмяних літніх променів фрукти й овочі, вражали солодким смаком ягоди, бурштином і рубінами переливалися в склянках авторські вина, тягнулися до сонця тендітні рослинки у пробірках, сонячним ореолом вабили снопи зернових…
Безліч питань задали науковцям і пересічні громадяни, і високопосадовці. Адже кожен господар прагне, аби його праця увінчалася гарними врожаями, а порада науковців у цьому стремлінні – безцінна.
Цьогорічне свято врожаю у День Незалежності України – це черговий доказ того, що українці не зігнулися під натиском агресора. Вони і надалі працюють над собою, спільно, пліч-о-пліч вибудовують свою державу, плекають її незалежність, мріють про розквіт і благополуччя, пишаються досягненнями та присвячують кожен свій результат рідній країні.
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/20170824_103019-250x180-bd1.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/20170824_103038-250x180-bc0.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/20170824_103049-250x180-9cf.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/20170824_103130-250x180-9dc.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/20170824_103253-250x180-a3e.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/20170824_114421-250x180-f77.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/20170824_114500-250x180-f3b.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/20170824_114557-250x180-b42.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/20170824_114705-250x180-ece.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/20170824_114919-250x180-7bb.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/20170824_115043-250x180-f17.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/DSCN7613-250x180-397.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/DSCN7614-250x180-4e6.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/DSCN7616-250x180-e23.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/DSCN7618-250x180-979.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/DSCN7630-250x180-607.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/DSCN7632-250x180-aed.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/DSCN7634-250x180-aa3.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/DSCN7636-250x180-8e9.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/DSCN7649-250x180-880.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/DSCN7651-250x180-384.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/DSCN7653-250x180-c06.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/DSCN7654-250x180-f1b.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/DSCN7666-250x180-30d.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/DSCN7668-250x180-e6a.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/DSCN7697-250x180-8aa.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/DSCN7702-250x180-704.jpeg)
![Тобі, Україно!](assets/cache/images/2017/science/palanka/DSCN7705-250x180-31f.jpeg)