26.06.2021 5915

Традиційна зустріч з юністю

Традиційно, в останню суботу червня, один з найстаріших аграрних закладів вищої освіти України – Уманський національний університет садівництва – зустрічає свою гордість і славу – випускників різних років. Вони є найдорожчим скарбом і незмінним об’єктом гордощів навчального закладу, адже вже давно стали визнаним фундаментом аграрного поприща рідної землі, гарантом продовольчої безпеки України та її економічного зростання.

Нині Уманський національний університет садівництва має в арсеналі значну кількість успішних вихованців минулих років, які з радістю щороку повертаються до рідної Alma-mater, аби згадками про студентські роки відновити головне в людському бутті – радість світосприйняття.

Тож 26 червня Університетська площа наповнилася радісною атмосферою зустрічі колишніх студентів, для яких колектив навчального закладу підготував безліч приємних подарунків.

Традиційна зустріч з юністю

Керівництво університету, факультетів, Асоціації випускників щиросердно вітали колишніх  вихованців, які приїхали в місто Умань з усіх куточків України. Модератором зустрічі виступив помічник ректора Петро Паєвський.

Ректор університету Олена Непочатенко у своєму вітальному слові висловила щиру радість з приводу події: «Ви випускники, але сьогодні, на цій площі, ви всі студенти. Ми раді вітати вас тут, у колишньому інституті, академії, уже в режимі офлайн. Бажаю, щоб сьогодні ви повернулися в свої юнацькі роки і ця довгоочікувана зустріч пройшла вдало. Міцного вам здоров’я, успіхів, Божої благодаті на кожному вашому кроці!».

Традиційна зустріч з юністю

Привітала почесних гостей й очільниця Асоціації випускників і друзів Олена Улянич: «… Зовсім неважливо, який період часу відділяє нас від тих юнаків і юнок, які, окрилені здобутими знаннями й обігріті увагою науково-педагогічного колективу, вирушали у широкий дорослий світ. Вдячність рідному навчальному закладу стала поштовхом для створення організації однодумців – Асоціації випускників і друзів Уманського НУС. Наша спілка дуже молода, адже сформувалася лише у 2014 році, але вами, випускниками, через неї здійснюється постійна підтримка рідного навчального закладу у всіх сферах його діяльності. І дуже важливо, щоб ця новітня традиція поширилася серед випускників молодших поколінь. А сьогодні зичу вам яскравих зустрічей і позитиву !»

Традиційна зустріч з юністю

Символом щирої радості та відкритості до зустрічі поважних гостей з прекрасною порою юності стали вітання творчих колективів Центру культури і виховання студентів, які задали зібранню активного творчого забарвлення та дали можливість присутнім згадати власні досягнення у художній самодіяльності під час навчання.

Традиційна зустріч з юністю

Привітала випускників і висловила вдячність сучасного студентського загалу випускникам за відповідальне ставлення до збереження автентичних традицій університету магістранта Інна Свирбиус. І на знак глибокої подяки та єднання поколінь молодь вручила запашний коровай представнику гостей, випускнику агрономічного факультету 1980 року, Заслуженому працівнику сільського господарства України, директору ДП «Агентство з реструктуризації заборгованості підприємств агропромислового комплексу» Юрію Маловічку, який зазначив: «Ми надзвичайно вдячні ректорату університету за те, що започаткована давно традиція продовжується і вони знаходять можливість організовувати ці зустрічі.»

Зі словами щирої вдячності до університетського загалу звернулася староста курсу плодоовочевого факультету 1986 року випуску Галина Войтенко: «А роки летять, а ми не старієм, … бо нас зустрічає наш рідний навчальний заклад!».

Традиційна зустріч з юністю

Нині у студмістечку Уманського національного університету садівництва буде ще багато спогадів і щасливих миттєвостей, прогулянок колись протоптаними стежками, жвавих обговорень, всіяних прекрасними митями студентських років, адже понад 360 колишніх студентів сьогодні повернулися у найкращі часи свого життя. Хай вам, шановні випускники, доля дарує радість і щастя в кожному дні, а приємні сюрпризи спрямовують до кращих днів вашого життя. Миру, добра та міцного здоров’я вам! До нових зустрічей!

Пресцентр Уманського НУС