Традиційний Ярмарок вакансій зібрав в Уманському НУС знаних роботодавців
На вагу золота нині фахівці Уманського національного університету садівництва. Провідні компанії, які на сьогодні інвестують в Українську економіку чималі кошти, є стабільними партнерами і надійними роботодавцями, завітали до нашого університету, аби надати можливість цілеспрямованій молоді знайти роботу своєї мрії.
Активні й ініціативні студенти жваво розбирали буклети, візитівки та інформаційні листівки, аби зовсім скоро реалізувати свій потенціал, ставши частиною дружного робочого колективу. Звісно, гості мали що сказати молодим фахівцям, тож радо ділилися перевагами роботи саме в їх компаніях.
ТОВ СП «Нібулон», центральний офіс якого знаходиться в м. Миколаєві – обласному центрі південного регіону України, традиційно є аграрним підприємством і з моменту свого створення пережила всі етапи розвитку країни, зміни в економічній і політичній ситуації та законодавчому полі, показавши здатність до виживання і стабільного розвитку. Про це розповіла присутнім Ольга Ромадіна, начальник відділу з підбору персоналу.
Представники ПП «Фенікс Агро» – Ірина Миколайчук, головний менеджер з персоналу, та Олена Кукуруза, менеджер з персоналу, переконані, що успіх компанії створюють люди, які в ній працюють. І місія їх підприємства – сприяти зростанню конкурентоспроможності української економіки шляхом розвитку аграрно-промислового комплексу.
Представник «Хімагромаркетинг» Ярослав Цимох, начальник підрозділу по роботі з кінцевим споживачем департаменту оптових продажів, перейнявся питанням, чи є охочі в аудиторії, аби мати керівну посаду? Звісно, ласими пристати на дану пропозицію були майже всі, тож пан Ярослав гідно довів присутнім про причини даного бажання: можливість безпосередньо впливати на процес і результати роботи, побудувати кар’єру та підвищити соціальний статус, більше заробляти – всі ці причини надихають молодих фахівців замислитись над здобуттям керівної посади. Водночас молоді спеціалісти мають розуміти, що дана посада передбачає не лише більше можливостей, а й більше обов’язків і відповідальності, тож саме зараз час подбати про високий рівень знань, аби потім похапцем не наздоганяти колег.
Аліна Чоловійчук, HR – директор кадрового агентства «Агроджоб», розповіла про переваги роботи в групі компаній DYKUN, адже вони потребують не лише компетентних фахівців, але й особистостей, які в змозі задовольнити запити щодо потенційного розширення професійного кругозору і навичок.
Денис Рибкін, керівник групи регіонального маркетингу компанії ВАSF в Україні, розповів присутнім про те, як У BASF поєднується економічний успіх із захистом навколишнього середовища та соціальною відповідальністю, а також охарактеризував, які вимоги до нових співробітників висувають в компанії.
Звісно, розповіді гостей перед студентським колективом не марні, адже компанії є прикладом для наслідування і практичним посібником з ведення успішного бізнесу.
Уманська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості, основними завданнями якої є реалізація державної політики у сфері зайнятості населення та трудової міграції, соціального захисту від безробіття, здійснення аналізу ринку праці, сприяння та допомога громадянам, щодо працевлаштування, надання послуг роботодавцям з добору працівників також відгукнулася на важливий захід в Уманському НУС, адже інформація, яку отримає студент нині, може стати важливою як наразі, так і в подальшій діяльності. І щоб не потрапити на шахрайські сайти з працевлаштувань, можна скористатися безкоштовними сервісами державної служби зайнятості: dcz.gov.ua та trud.gov.ua
Ринок праці демонструє стабілізацію, та попит на спеціалістів зовсім не відповідає пропозиції: підприємствам не вистачає фахівців, а випускникам – вакантних посад. І лише випускники Уманського НУС щороку доводять: наші фахівці є найбажанішими і найзатребуванішими не лише на українському ринку праці. Успіхів вам, дорога наша молодь, за вами майбутнє нашої країни.
Прес-центр Уманського НУС