12.09.2014 5149

Традиційна участь науковців Уманського НУС у Дні поля Німецького аграрного центру

11 вересня 2014 року науковці Уманського національного університету садівництва взяли участь у Дні поля, який уже традиційно проводить протягом останніх років Німецький аграрний центр.

На дослідному полі НімАЦ фірми-члени Асоціації представили свої найновіші продукти. Цього року фірма CLAAS презентувала техніку для збирання зелених кормів та кукурудзи на силос. Фірми AMAZONE та RAUCH представили нові продукти на ринку сучасної техніки по внесенню мінеральних добрив. На дослідному полі фірми KWS та STRUBE розказали та наочно продемонстрували актуальні сортові дослідження картоплі, буряка цукрового, соняшнику та кукурудзи на зерно. Виробник засобів захисту рослин STEFES також наочно прокоментував результати своїх дослідів по вивченню системи захисту рослин. Можливість представити свої продукти використали VW та Scania.

В цілому поїздка виявилась досить пізнавальною та змістовною, адже науковці Уманського НУС вдало поєднують теоретичну складову навчального процесу з практичними навичками сучасного аграрного виробництва.

Ігор Прокопчук, Голова ради молодих учених Уманського НУС