05.11.2014 6113

Тренінг партнерського спілкування

4 листопада 2014 р. в межах проекту психологічної служби «Адаптація першокурсників до умов навчання в УНУС» був проведений черговий тренінг партнерського спілкування зі студентами 11-гр групи факультету менеджменту.

Будь-якій людині приємно, коли її розуміють. Уміння конструктивно спілкуватися не лише сприяє кращому взаєморозумінню між людьми, а й певним чином впливає на стосунки, що складаються між ними.

Зважаючи на це, основна увага під час тренінгу була націлена на формування у студентів готовності до гармонізації міжособистісних відносин, оволодіння  технікою партнерського спілкування, вміння слухати та чути співрозмовника.

Завдання  тренінгу полягало  не в тому, щоб передати студентам готові зразки реалізації таких відносин, а у виробленні відповідної поведінки разом з ними. Завдяки цьому особистісні наставлення і цінність гармонійних відносин не «впроваджувалися», а усвідомлювалися, визнавалися, приймалися самими студентами.

Тренінг партнерського спілкування

Психогімнастичні вправи, які були використані в ході взаємодії між студентами,  створили такий рівень відкритості, відвертості, довіри, емоційної свободи, згуртованості і стан кожного учасника, який дозволив  успішно працювати, просуватися вперед.

Тренінг партнерського спілкування

Психологічна служба університету висловлює подяку заступнику декана з виховної роботи факультету менеджменту Лілії Кустріч  за допомогу  в організації проведення тренінгів.

Галина Мінченко, практичний психолог