01.10.2014 5635

Тренінг «Тімбілдінг»

30 вересня 2014р. в Уманському НУС стартував цикл психологічних тренінгів для студентів.

Перше заняття зі студентами 22-п групи факультету  плодоовочівництва, екології та захисту рослин було проведено у формі, так званих, «груп зустрічей».

Учасники тренінгу у неформальній обстановці ознайомилися з основними правилами та особливостями проведення подібних тренінгів.

Під час зустрічі за допомогою тренінгових технік та інтерактивних вправ, на ситуаціях-моделях учасники тренінгу вдосконалювали навички конструктивно виражати свої думки, знаходити компромісні рішення, керувати проявом своїх почуттів та емоційних реакцій. Навчалися вмінню працювати злагоджено, згуртовано, створювати позитивний мікроклімат, відволікатися від усіх справ і турбот, здобувати практичний досвід по формуванню команди.

Учасники тренінгу швидко знайшли між собою спільну мову, а головна причина цьому – психологічний комфорт та позитивна енергетика.

Тренінг «Тімбілдінг»

Тренінг завершився підведенням підсумків роботи тренінгової групи та усвідомленням здобутого досвіду.

Галина Мінченко, практичний психолог