22.04.2015 7842

Тренінг «Від впевненості до гармонії»

21 квітня психологічною службою університету було проведено тренінг на тему «Від впевненості  до гармонії» зі студентами 12-п групи  факультету  плодоовочівництва,  екології   та    захисту  рослин  (куратор доцент Оксана  Голодрига).

Кожна людина хоче жити в гармонії з навколишнім світом, отримувати задоволення від життя, бути просто щасливою. Проте  одного лише бажання для цього замало.

То що для цього потрібно? Передусім, необхідно поглянути на себе збоку, звільнитися від нерішучості, бездіяльності і зволікань, повірити у свої сили,  сформувати впевненість у собі, що дасть можливість не лише мріяти, а  й стати капітаном корабля під назвою «Життя». Лише відчувши гармонію душі, владнавши із собою, можна знайти і гармонію навколо.

Гармонійна людина  творить шедеври, головний з яких – вона сама. Вона змінює людей і речі навкруги, долаючи всі перешкоди. Створити в собі таку особистість може кожен.

Дві години захоплюючої роботи тренінгу  були спрямовані на   формування у студентів  позитивної  «Я – концепції»,   віри в свої можливості,  усвідомлення своєї неповторності та неповторності інших,  здатність ставити мету і  досягати її.

Під  час тренінгу в неформальній та невимушеній обстановці студенти навчалися посилювати позитивний образ власної особистості, розуміти краще людей та самого себе, знаходити в собі ресурси для життя, діяти, адже маленька дія завжди краща за великий намір.

Тренінг «Від впевненості до гармонії»

Тренінгові вправи та рольові ігри об'єднані в закінчену послідовність дій, надійно приводять до результату – розвитку почуття власної цінності, впевненості, толерантного ставлення до думок інших, створення умов особистісного зростання, вдосконалення стратегії свого життя та відчуття гармонії.

Галина Мінченко, практичний психолог