22.10.2020 5060

Тримай руку на пульсі!

Що для вас означає бути дорослими?

Для членів ради студентського самоврядування Уманського національного університету садівництва – це можливість вирішувати важливі студентські питання, створювати проєкти та заходи, відповідати за свої вчинки та розвиватися.

Тож нині рада студентського самоврядування університету, не зважаючи на карантинні умови, провела онлайн засідання й обговорила план роботи на перспективу. І зовсім скоро ми анонсуємо заходи та події, які проведемо в онлайн режимі, для забезпечення вашої безпеки та здоров’я, разом з вами! Адже, попри карантин, – життя триває, і карантин – це не зупинка, а всього лише пауза активностей!

Тримай руку на пульсі!

До того ж, попереду багато свят. І рада студентського самоврядування рекомендує всім залишатися вдома, однак тримати руку на пульсі цікавих подій, учасниками яких ви маєте неодмінно стати!

А поки що – навчайтесь, розвивайтесь, бережіть себе та близьких! Ми ж працюємо над тим, аби забезпечити вам цікаве студентське дозвілля!

Антоніна Коханова, член ради студентського самоврядування університету