02.11.2015 5156

Туризм як каталізатор економічного розвитку сільських територій

29-30 жовтня делегація кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва взяла участь у серії навчальних семінарів-тренінгів у рамках проекту «Туризм як каталізатор економічного розвитку сільських територій», що фінансується Європейським Союзом і реалізується Одеським обласним агентством реконструкції та розвитку спільно з Біляївською та Роздільнянською районними державними адміністраціями.

Туризм як каталізатор економічного розвитку сільських територій

Проект «Туризм як каталізатор економічного розвитку сільських територій» розпочав роботу в Одеській області в липні 2014 року в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку України». Головна мета Проекту – розвиток зеленого туризму та туристичної інфраструктури області. Основними його цілями є розвиток туристичної інфраструктури, просування туристичних продуктів, підтримка формальних і неформальних зв’язків у сфері розвитку туризму в сільських та віддалених районах і професіоналізація залучених людських ресурсів.

Туризм як каталізатор економічного розвитку сільських територій

Наразі проводилися тренінги на теми:

«Найкращі практики створення продукції зеленого туризму»;

«Організація та планування заходів у сфері зеленого туризму».

Під час тренінгу спілкувалися про кращі практики створення, можливості для розвитку та процес планування діяльності агросадиб. Використання тренінгових методів сприяло генерації нових варіантів розвитку та розв’язання проблем зеленого туризму. Ознайомилися з методами та джерелами пошуку ідей для соціальних та бізнес-проектів у сфері зеленого туризму, визначили слабкі сторони та важливі складові якості послуг, а також окреслили перспективи розвитку сільського зеленого туризму. Крім того, відкрили для себе багато цікавих маршрутів та фестивалів сільського зеленого туризму.

Дякуємо Odessa Regional Agency for Reconstruction and Development за запрошення. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Колектив кафедри туризму та готельно-ресторанної справи