29.09.2015 5513

Всеукраїнський турнір з настільного тенісу «Софіївка-2015» зібрав понад 200 учасників

З 26 по 27 вересня у спортивній залі Уманського національного університету садівництва відбувся Всеукраїнський турнір з настільного тенісу «Софіївка –  2015». Організаторами турніру виступили Уманський національний університет садівництва, Уманська міська рада, федерація настільного тенісу Черкаської області та Уманський тенісний клуб «Тайфун».

Всеукраїнський турнір  з настільного тенісу «Софіївка-2015» зібрав понад 200 учасників

Зі словами привітання до гостей турніру та вдячності до засновників тенісного клубу «Тайфун», якому цього року виповнюється 20 років, звернулась заступник міського голови міста Умань Людмила Кирилюк.

Започатковані тенісним клубом «Тайфун» змагання проводяться уже вдвадцяте. Через турнір пройшли багато уславлених спортсменів, які виступали та виступають зараз на державних та міжнародних змаганнях. Серед них і член національної збірної команди України з настільного тенісу, учасник Олімпійських ігор у Лондоні та перших Європейських ігор у Баку, майстер спорту України міжнародного класу, студент УНУС Ярослав Жмуденко, неодноразові чемпіони та призери чемпіонатів України – Голубєва Аліна, Голубєва Діана, Чорнобаб Володимир, Жмуденко Яна, Маналакі Антон  та багато інших.

Ось і цього року турнір, який рейтингований в Україні, зібрав понад 200 учасників віком від 6 до 70 років з 20 міст та селищ України, а саме: Київ, Одеса, Харків, Вінниця, Кіровоград, Черкаси, Ізмаїл, Маріуполь, Монастирище, Глибочиці, Славутич, Сміла, Маньківка, Іванівка, Чорнобай,Красилів, Вознесенськ, Нова Каховка, Умань. Також у турнірі взяли участь гості з міста Бєльци, Молдова.

Чемпіони і призери

відкритого турніру з настільного тенісу «Софіївка – 2015»

Юнаки 2007 р.н. і молодші:

1 – Швець Владислав                Умань

Юнаки 2004-2006 р.н.

1 – Мул Степан                          Умань

Дівчата 2001-2003 р.н.

3 – Романова Вікторія                Умань

Юнаки 2001-2003 р.н.

1 – Омельчук Іван                       Умань

2 – Юрченко Кіріл                       Умань

Чоловіки 2000 р.н. і старші