13.03.2014 5024

Творча зустріч студентів Уманського НУС з вдовою українського поета Володимира Підпалого

12 березня відбулася зустріч студентів Уманського національного університету садівництва з Нілою Підпалою, вдовою відомого українського поета минулого століття Володимира Підпалого.

Ніла Андріївна розповіла про життєвий і творчий шлях свого чоловіка, який став для української літератури знаковою особистістю, розвиваючи такий поетичний напрямок, як «тиха лірика». В цій поезії піднімаються вічні й актуальні для кожної людини теми: людяності, гармонійного буття в світі, пошук сенсу людського буття серед стихій природи і історії.

Окрім того, Ніла Андріївна нагадала і про таку особистість, як Станіслав Зінчук, який народився в селі Орадівка Христинівського району. Цей поет прославив черкаський край, оспівуючи його щедру природу і людину праці. Творчість Станіслава Зінчука знаходила визнання як за радянських часів, так і в період незалежної України. Зустріч Ніли Андріївни зі студентами університету пройшла в творчій і зацікавленій атмосфері.

Андрій Зуєв,

доцент кафедри соціально-гуманітарних і правових дисциплін