05.04.2013 5277

У Черкасах визначили найкращих дзюдоїстів–студентів

З метою стимулювання розвитку фізичної культури та спорту серед молоді, 29 березня в місті Черкаси у палаці спорту «Будівельник» стартував чемпіонат з дзюдо серед юнаків і дівчат за програмою ХІІІ Спартакіади Черкаської області серед вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації.

У змаганнях взяли участь збірні команди Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, Академії пожежної безпеки ім. героїв Чорнобиля, Уманського педагогічного університету ім. П.Г.Тичини та Уманського національного університету садівництва. Боролися за місце на п’єдесталі пошани більше 200 найсильніших обласних борців.

З перших поєдинків, які проводились на трьох татамі, стало зрозумілим, що шлях до перемоги кожен обрав собі сам і він буде нелегким.

У Черкасах визначили найкращих дзюдоїстів–студентів

Дві перші золоті медалі здобули наші дівчата – дебютанти першості, які виступали у легкій вазі: Аліна Сербін та Яна Шумило. Це їхні перші нагороди. Хвилюванню і радості не було меж. Досвідчені спортсмени, члени збірної команди області Настя Пудзерко та призер першості України Яна Прищепа добавили ще дві медалі, чим закріпили успіх нашої команди.

Юнакам створили серйозну конкуренцію студенти факультету фізичного виховання Черкаського національного університету та слухачі Академії пожежної безпеки ім. героїв Чорнобиля, у яких командах чимало досвідчених спортсменів, в тому числі і майстрів спорту. Але, як завжди буває, перемагає той, хто є сильнішим, а сильнішими стали наші спортсмени. Хороша техніка та фізична підготовка, помножена на волю до перемоги, дали можливість нашій збірній команді здобути перемогу.

У Черкасах визначили найкращих дзюдоїстів–студентів

Чемпіонами у ваговій категорії 81 кг став Олександр Белан, у категорії 90 кг – Олег Тимошенко, у категорії 100 кг – В’ячеслав Зброй, у категорії понад 100 кг – Владислав Пойда.

Особливо захоплюючими були поєдинки за участю нашого ведучого спортсмена, члена збірної команди області, призера першості України В’ячеслава Зброя, який виступав у абсолютній ваговій категорії і здобув ще одну золоту медаль.

Здобуток наших спортсменів у цих змаганнях – вісім золотих і п’ять срібних медалей та перше загальнокомандне місце.

Побажаємо нашим чемпіонам та призерам успіхів у навчання та нових перемог у національному чемпіонаті.

Василь Миронюк,викладач кафедри фізичного виховання

та психолого-педагогічних дисциплін

Результати Відкритого чемпіонату Черкаської області з дзюдо серед вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів:

Загалом у змаганях взяло участь 37 спортсменів із чотирьох команд.

В особистому заліку перемогу здобули:

серед жінок:

• Компанієць Ірина (вагова категорія до 48 кг, ЧНУ);
  • Сербін Аліна (в/к до 50 кг, УНУС);
  • Євтушенко Інна (в/к до 57 кг, УНУС);
  • Шумило Яна (в/к до 63 кг, УНУС);
  • Бурик Інна (в/к до 70 кг, ЧНУ);
  • Прищепа Яна (в/к до 78 кг, УНУС);
  • Сапсай Анастасія (в/к +78 кг, ЧНУ);
  • Сапсай Анастасія (абсолютна вагова категорія, ЧНУ);

серед чоловіків:

• Паламарчук Андрій (в/к до 60 кг, АПБ);
  • Горбатюк Артем (в/к до 66 кг, УДПУ);
  • Фуркало Роман (в/к до 73 кг, ЧНУ);
  • Белан Олександр (в/к до 81 кг, УНУС);
  • Тимошенко Олег (в/к до 901 кг, УНУС);
  • Зброй В’ячеслав (в/к до 100 кг, УНУС);
  • Пойда Владислав (в/к +100 кг, УНУС);
  • Зброй В’ячеслав (абсолютна вагова категорія, УНУС).

У командному заліку:

1 місце – Уманський національний університет садівництва»

2 місце – Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького;

3 місце – Уманський державний педагогічний університет ім. П.Г.Тичини.

Джерело: Черкаський спорт