12.09.2024 168

У лавах Уманського національного університету садівництва — стипендіатка Кабінету Міністрів України

Урядом прийнято розпорядження «Про призначення академічної стипендії Кабінету Міністрів України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2024/2025 навчального року».

Яна Моцьо, студентка УНУС

З-поміж 85 стипендіатів Кабінету Міністрів України — обдарованих здобувачів освіти, які навчаються в українських ЗВО, — також і студентка Уманського національного університету садівництва. Яна МОЦЬО — навчається на факультеті менеджменту, на спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Призначення даної грошової стипендії обумовлене винятковою обдарованістю студентів закладів вищої освіти. Регулярна винагорода сприятиме реалізації державної та молодіжної політики, спрямованої на створення найсприятливіших умов для підвищення життєвого рівня та матеріального заохочення студентської молоді.

Колектив університету пишається вихованкою та вітає Яну МОЦЬО з досягненнями, бажаємо подальших успіхів у освітньому процесі на шляху до здобуття омріяної професії!