15.04.2014 5756

У здоровому тілі – здоровий дух

Цьогорічний День коледжів на факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС проходив у атмосфері приязності й дружнього суперництва. Програма святкування складалася з двох частин: наукової конференції та Дня здоров’я, який проходив у Білогрудівському лісі.

Гості з відокремлених структурних підрозділів ознайомилися з територією студмістечка, гуртожитками, санаторієм-профілакторієм, студентською їдальнею, оранжерейним комплексом, музейною кімнатою стародруків і перлиною України – дендропарком «Софіївка».

У здоровому тілі – здоровий дух

Друга частина святкування, яка проходила у Білогрудівському лісі, була присвячена Дню здоров’я. Команди студентів Городищенського коледжу Уманського НУС, Ананьївського аграрно-економічного технікуму Уманського НУС, ВСП Шевченківського коледжу Уманського НУС, ВСП Тальнівського будівельно-економічного коледжу Уманського НУС, Агротехнічного коледжу Уманського НУС, Гайворонського машинобудівного технікуму та 2-го курсу факультету економіки і підприємництва Уманського НУС активно брали участь у різноманітних спортивно-творчих конкурсах, які проводилися організаторами свята.

У здоровому тілі – здоровий дух

Студенти змагалися в конкурсі стіннівок, азартній естафеті, футболі, волейболі, баскетболі, гирьовому спорті, приготуванні їжі та вокально-естрадному конкурсі.

Гарний настрій і дружні взаємини – все це стало лейтмотивом святкування. А наприкінці зустрічі всі команди були нагороджені пам’ятними відзнаками та солодкими призами.

У здоровому тілі – здоровий дух

Леся Барабаш, к.е.н., викладач кафедри фінансів і кредиту