20.10.2015 4542

Участь делегації Уманського НУС у святкуванні початку навчального року в Польщі

Делегація університету взяла участь у святкуванні  початку навчального року в Державній вищій професійній школі м. Плоцьк, м. Гожува та Варшавському сільськогосподарському університеті SGGW.

У період з 30 вересня по 6 жовтня делегація Уманського національного університету садівництва на чолі з начальником відділу міжнародних зв’язків  Віталієм Рибчаком відвідала Державну вищу професійну школу в м. Плоцьк, м. Гожува та Варшавський сільськогосподарський університет SGGW (Польща),  де взяла участь у заходах, присвячених інавгурації нового 2015–2016 навчального року.

В інавгурації взяли участь представники влади Польщі, науковці з багатьох країн Європи.

Участь делегації Уманського НУС у святкуванні початку навчального року в Польщі

За традицією інавгурації, у ході урочистостей відбулися виступи ректора та Голови Парламенту студентів, презентація медалей і нагород співробітникам університету та зарахування студентів.

Одним із моментів інавгурації в Плоцьку була презентація спеціальних нагород  за співпрацю. Цього року привітання та медаль отримали Пітер Згорзельський, член парламенту, Уманський національний університет садівництва та район Плоцька.

Участь делегації Уманського НУС у святкуванні початку навчального року в Польщі

За великий вклад у багаторічну плідну співпрацю між Державною вищою професійною школою м. Плоцьк та Уманським національним університетом садівництва був відзначений подякою начальник відділу міжнародних зв’язків Віталій Рибчак.

Участь делегації Уманського НУС у святкуванні початку навчального року в Польщі

Олексій Коваленко, фахівець відділу міжнародних зв'язків