Участь науковців Уманського НУС у Міжнародній виставці «ІнтерАГРО Комплекс»
У Києві з 27 по 29 жовтня проходить Міжнародна виставка інноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу «ІнтерАГРО Комплекс». У виставці беруть участь 250 компаній з 10-ти країн світу. Офіційне відкриття виставки відбулося за участі заступника міністра аграрної політики та продовольства Владислави Рутицької. 27 жовтня виставку відвідали представники навчально-науково-виробничого відділу та викладачі Уманського національного університету садівництва. Вони ознайомилися з сучасною сільськогосподарською технікою та технологіями, засобами виробництва (насіння, добрива, засоби захисту рослин). Зустрілися з регіональними представниками провідних компаній з виробництва техніки, насіння, засобів захисту рослин.
![Офіційне відкриття виставки за участі заступника міністра аграрної політики та продовольства Владислави Рутицької](assets/cache/images/2015/zemlerobstvo/vistavka/foto-1-600x-125.jpeg)
У рамках виставки проходить Міжнародний агротехнологічний форум та експозиція «Академія Аграрного Успіху», в яких взяли участь представники університету. Першого дня форум представляв Міжнародний день сої «Стратегія управління урожайністю сої.
![Спільне фото з регіональним представником ТОВ «Хімагромаркетинг» Миколою Демчуком (випускник університету 1995 р.)](assets/cache/images/2015/zemlerobstvo/vistavka/foto-2-600x-e2e.jpeg)
![Наукові консультації з керівником Північного регіону компанії «Євраліс Семенс Україна» кандидатом с.-г. наук Анатолієм Столяром (випускник університету 1982 р.)](assets/cache/images/2015/zemlerobstvo/vistavka/foto-3-600x-e2e.jpeg)
Головні критерії формування собівартості 1 центнера врожаю». З основною доповіддю «Стратегія соєвиробництва в Україні: аналіз та перспективи» виступив випускник університету (1983 р.), академік НААН Василь Петриченко. Також розглядались питання діяльності асоціацій виробників і переробників сої, сортові ресурси, захист сої від хвороб, шкідників і бур’янів, перспективні технології. Перед учасниками форуму виступили близько 100 осіб науковців, представників провідних компаній та виробничники.
Петро Костогриз, доцент
кафедри загального землеробства
Фотогалерея
![Офіційне відкриття виставки за участі заступника міністра аграрної політики та продовольства Владислави Рутицької](assets/cache/images/2015/zemlerobstvo/vistavka/foto-1-250x180-97b.jpeg)
![Спільне фото з регіональним представником ТОВ «Хімагромаркетинг» Миколою Демчуком (випускник університету 1995 р.)](assets/cache/images/2015/zemlerobstvo/vistavka/foto-2-250x180-915.jpeg)
![Наукові консультації з керівником Північного регіону компанії «Євраліс Семенс Україна» кандидатом с.-г. наук Анатолієм Столяром (випускник університету 1982 р.)](assets/cache/images/2015/zemlerobstvo/vistavka/foto-3-250x180-915.jpeg)
![Композиція із сої](assets/cache/images/2015/zemlerobstvo/vistavka/foto-4-250x180-915.jpeg)
![Доповідь академіка НААН України Василя Петриченка (випускник університету 1983 р.)](assets/cache/images/2015/zemlerobstvo/vistavka/foto-5-250x180-915.jpeg)
![Біля сучасної ґрунтообробної техніки](assets/cache/images/2015/zemlerobstvo/vistavka/foto-6-250x180-fcc.jpeg)