28.10.2015 4874

Участь науковців Уманського НУС у Міжнародній виставці «ІнтерАГРО Комплекс»

У Києві з 27 по 29 жовтня проходить Міжнародна виставка інноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу «ІнтерАГРО Комплекс». У виставці беруть участь 250 компаній з 10-ти країн світу. Офіційне відкриття виставки відбулося за участі заступника міністра аграрної політики та продовольства Владислави Рутицької. 27 жовтня виставку відвідали представники навчально-науково-виробничого відділу та викладачі Уманського національного університету садівництва. Вони ознайомилися з сучасною сільськогосподарською технікою та технологіями, засобами виробництва (насіння, добрива, засоби захисту рослин). Зустрілися з регіональними представниками провідних компаній з виробництва техніки, насіння, засобів захисту рослин.

Офіційне відкриття виставки за участі заступника міністра аграрної політики та продовольства Владислави Рутицької

У рамках виставки проходить Міжнародний агротехнологічний форум та експозиція «Академія Аграрного Успіху», в яких взяли участь представники університету. Першого дня форум представляв Міжнародний день сої «Стратегія управління урожайністю сої.

Спільне фото з регіональним представником ТОВ «Хімагромаркетинг» Миколою Демчуком (випускник університету 1995 р.)
Наукові консультації з керівником Північного регіону компанії «Євраліс Семенс Україна» кандидатом с.-г. наук Анатолієм Столяром (випускник університету 1982 р.)

Головні критерії формування собівартості 1 центнера врожаю». З основною доповіддю «Стратегія соєвиробництва в Україні: аналіз та перспективи» виступив випускник університету (1983 р.), академік НААН Василь Петриченко. Також розглядались питання діяльності асоціацій виробників і переробників сої, сортові ресурси, захист сої від хвороб, шкідників і бур’янів, перспективні технології. Перед учасниками форуму виступили близько 100 осіб науковців, представників провідних компаній та виробничники.

Петро Костогриз, доцент

кафедри загального землеробства