29.10.2015 5157

Участь спортсменів Уманського НУС у чемпіонаті міста з легкої атлетики

На центральному стадіоні міста Умань 27-28 жовтня проходив чемпіонат міста з легкої атлетики. Від команди Уманського НУС взяли участь 20 кращих студентів-спортсменів.

Участь спортсменів Уманського НУС у чемпіонаті міста з легкої атлетики

Чемпіонами стали студенти:

Галевич Олександр, студент п’ятого курсу інженерно-технологічного факультету – з бігу на 400 та 800 м;

Фінішує Олександр Галевич

–       Діденко  Антон, студент третього курсу факультету агрономії – з бігу на 1500 м та друге місце з бігу на 800 м;

–       Мартинюк Андрій, студент п’ятого курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин – з метання диска.

Зліва направо чемпіон Олександр Галевич, третій –  Христенко Олександр
Зліва направо чемпіон Олександр Галевич, третій – Христенко Олександр

Призерами змагань стали спортсмени:

–       Христенко Олександр, студент четвертого курсу факультету лісового і садово-паркового господарства – з бігу на 400 м – ІІІ місце;

–       Радченко Ірина, студентка третього курсу інженерно-технологічного факультету – з бігу на 200 м – ІІІ місце.

Також показали гарні результати інші учасники змагань:  Філатова Тетяна (400 – 800 м), Крохмалюк Богдана (100, 200, 400 м), Бака Володимир (400 м), Корольчук Віталій (стрибки в довжину), Сокотуха Ярослав (800 м), Семенда Дмитро (100 м).

За інформацією кафедри фізичного виховання

та психолого-педагогічних дисциплін