Умань – культурна столиця України
"Світ театру – він повсюди. І актори в ньому – люди! Граючи чужий сценарій, приховуємо власні рани…" – це гасло стало лейтмотивом театрального дійства, яким милувалися уманчани погожого вихідного дня.
2 червня вперше у місті в рамках культурно-мистецького проекту "Умань – культурна столиця України", започаткованого народним депутатом Антоном Яценком, пройшов Театральний фестиваль вуличної сцени.
Проект передбачав реалізацію ряду культурно-мистецьких заходів, спрямованих на розкриття туристичного потенціалу міста Умань.
Нікого з глядачів не залишила байдужим карнавальна хода центральною вулицею міста, в якій також брали участь творчі колективи Уманського національного університету садівництва. Вразили всіх шоу ходулістів "Космос" та вироби студій народних ремесел з бісеру, дерева і глини, соломоплетіння, ляльки-мотанки, неперевершений стиль орігамі.
Кожен, хто долучився до прекрасного світу мистецтва, мав чудову нагоду отримати майстер-клас із певного виду народної творчості.
У різних куточках центрального скверу вирувало творче життя: дітей розважали професійні актори лялькового театру, народжувалися картини, вишивки, вироби з глини та дерева. Глядачі аплодували неперевершеній грі акторів Черкаського обласного музично-драматичного театру, які подарували любителям театрального мистецтва комедійні уривки із класичних творів "Сватання на Гончарівці", "За двома зайцями", "Весілля в Малинівці" та "Фараони". Дивовижні звуки індійських санскритів, які линули із старовинних інструментів – глиняного барабана та фізгармоні, кликали слухачів поринути у незбагненний світ Індії.
Завершилося свято яскравим вогняним шоу від артистів Київського театру вогню і світла, лазерним шоу та салютами.
Прекрасне дійство, яке проходило в Умані, стало справжнім святом для жителів та гостей міста. Сподіваємось, що цей проект стане ще однією сходинкою для розкриття туристичного потенціалу міста Умань.
Прес-центр університету
Фотогалерея
![Умань – культурна столиця України](assets/cache/images/news/2.06.2013 teatrshoy/DSCN0540-250x180-017.jpeg)
![Умань – культурна столиця України](assets/cache/images/news/2.06.2013 teatrshoy/DSCN0554-250x180-017.jpeg)
![Умань – культурна столиця України](assets/cache/images/news/2.06.2013 teatrshoy/DSCN0556-250x180-017.jpeg)
![Умань – культурна столиця України](assets/cache/images/news/2.06.2013 teatrshoy/DSCN0558-250x180-017.jpeg)
![Умань – культурна столиця України](assets/cache/images/news/2.06.2013 teatrshoy/DSCN0563-250x180-5cd.jpeg)
![Умань – культурна столиця України](assets/cache/images/news/2.06.2013 teatrshoy/DSCN0565-250x180-5cd.jpeg)
![Умань – культурна столиця України](assets/cache/images/news/2.06.2013 teatrshoy/IMG_0720-250x180-5cd.jpeg)
![Умань – культурна столиця України](assets/cache/images/news/2.06.2013 teatrshoy/IMG_0724-250x180-5cd.jpeg)
![Умань – культурна столиця України](assets/cache/images/news/2.06.2013 teatrshoy/IMG_0728-250x180-de2.jpeg)
![Умань – культурна столиця України](assets/cache/images/news/2.06.2013 teatrshoy/IMG_0732-250x180-de2.jpeg)
![Умань – культурна столиця України](assets/cache/images/news/2.06.2013 teatrshoy/IMG_0772-250x180-de2.jpeg)
![Умань – культурна столиця України](assets/cache/images/news/2.06.2013 teatrshoy/IMG_0798-250x180-de2.jpeg)
![Умань – культурна столиця України](assets/cache/images/news/2.06.2013 teatrshoy/SAM_8280-250x180-de2.jpeg)