16.03.2015 6278

«Уманська перлинка» – лауреат фестивалю «ArtTalentFest–2015»

28 лютого – 1 березня в м. Київ відбувся Міжнародний багатожанровий фестиваль аматорського мистецтва «ArtTalentFest–2015». Першого конкурсного дня відбувся перегляд вокалістів у різних жанрах (академічний вокал, естрада, джаз,фольклор) в якому брали участь солісти, вокальні ансамблі України, представники країн СНГ і далекого зарубіжжя.

1 березня відбувся конкурс танцювальних колективів, в якому брали участь представники двадцяти міст і п’ятнадцяти областей України. Від Черкаської області були лише два колективи – «Ренесанс» м. Черкаси та «Уманська перлинка» м. Умань, колектив-супутник народного самодіяльного ансамблю танцю «Нивка» Уманського національного університету садівництва.

«Уманська перлинка» – лауреат фестивалю «ArtTalentFest–2015»

Конкурс згідно з визначеними заздалегідь номінаціями, стилями і жанрами та віковими категоріями проводився у чотири етапи. Наш колектив подав заявку на участь у трьох номінаціях, і за кожен номер, презентований у іншій номінації, отримав два перших і одне друге місце, ставши тричі лауреатом фестивалю, пройшов на гала-концерт, отримав дві медалі і дипломи лауреата фестивалю, а оргкомітет фестивалю нагородив ректора Уманського національного університету садівництва Олену Непочатенко листом- подякою за тісну співпрацю, вагомий внесок у розвиток культури суспільства, естетичне виховання молоді і відродження духовності України.

«Уманська перлинка» – лауреат фестивалю «ArtTalentFest–2015»

Незважаючи на те, що день був відповідальним і вкрай напруженим, учасники отримали від поїздки масу позитиву і задоволення. Слід відзначити, що фестиваль проводився на високому професійному рівні, організатори продумали все до найдрібніших деталей, регламент конкурсного дня розписаний був по хвилинах, етика спілкування команди оргкомітету вражала високою культурою і витримкою, тому учасникам було зручно і комфортно. До складу журі входили провідні хореографи України:

Алла Рубіна – Заслужена артистка України, головний балетмейстер Національного російського драматичного театру ім. Лесі Українки, доцент кафедри хореографії КНТУ, лауреат Міжнародного конкурсу ім. Сержа Лифаря, володар почесного призу «Зірка Голівуду».

Ольга Семешкіна – відомий український хореограф, головний балетмейстер Національного театру ім. Івана Франка, головний хореограф проекту «Танцюю для тебе».

Валерій Коломієць – Заслужений діяч культури України, кавалер ордена ІІІ ступеня «За заслуги», головний режисер Міжнародного фестивалю-конкурсу «Усі ми діти твої, Україно», головний режисер Міжнародного фестивалю-конкурсу «Дружба» Україна, Росія, Білорусія.

Вадим Сабодаш – викладач вищої категорії Київської муніципальної української академії танцю імені Сержа Лифаря, завідувач кафедри народної хореографії «Європейського університету» в м. Київ, призер міжнародних конкурсів.

Андріс Капіньяш – директор Київської студії балету Алли Духової «Тодес», хореограф проекту «Службовий романс» телеканалу «Інтер», режисер-постановник телевізійного проекту «Народна зірка – 4», хореограф - постановник телепроекту «Голос країни – 2», хореограф команди Київ у проекті «Майданс – 2».

Колектив «Уманська перлинка» одноголосно був  відзначений як взірець для роботи хореографів із колективом. Фундаментальна класична школа, грамотна танцювальна лексика, композиційна структура побудови танцювальних номерів, техніка виконання та акторська майстерність виконавців, – все в цілому свідчить про високі досягнення колективу на даному етапі.

«Уманська перлинка» – лауреат фестивалю «ArtTalentFest–2015»

Хочу висловити подяку адміністрації університету за підтримку талановитих дітей, батькам, учасникам колективу, балетмейстеру Марії Александровій, концертмейстерам Ларисі Ліснічук, Анатолію Шаповаленку і всім небайдужим за нашу спільну перемогу.

Наталія Шаповаленко, художній керівник, головний балетмейстер колективу