05.02.2024 1029

Уманський національний університет садівництва на передовій міжнародного проекту DEFEP

З 28 до 30 січня проректор з науково-педагогічної роботи Михайло МАЛЬОВАНИЙ, завідувачка кафедри менеджменту, професорка Інна НОВАК, завідувачка кафедри економіки, доцентка Алла ОСІПОВА взяли активну участь у ключовій організаційній зустрічі партнерів міжнародного проєкту DEFEP «Distance Education for Future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market» (Дистанційна освіта для майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити здобувачів сучасної вищої освіти та ринку праці) в рамках програми Еразмус+ за напрямком ERASMUS-EDU-2022-CBHE-STRAND-2 – Capacity Building in the field of Higher Education: Strand 2 – Partnerships for transformation in higher education.

Місцем проведення заходу став Львівський національний університет природокористування (ЛНУП), де зібралися представники партнерів-учасників. Зустріч походила у гібридному форматі, що дозволило залучити учасників як особисто, так і віртуально.

В.о. ректора ЛНУП Василь ЛОПУШНЯК тепло привітав учасників проєкту, висловивши сподівання на продуктивну співпрацю та приємне перебування у стінах університету. Серед основних питань, що були підняті під час засідань, – обговорення результатів першого року проєкту, включаючи підготовку проміжного звіту та планування майбутніх етапів роботи.

Програма зустрічі передбачала низку засідань:

• — Координаційного комітету разом з Комітетом комунікації та прозорості та Промо-групою, що зосередились на стратегії поширення інформації про проєкт і просуванні експериментальних магістерських освітніх програм.
  • — Спільне засідання Координаційного та Виконавчого комітетів, присвячене виконанню завдань робочого пакету 4.
  • — Зустріч, присвячена сфері контролю якості та етики визначалися критерії оцінки та виконання проєктних задач.
  • — Зібрання з обговорення підготовки до пілотного етапу й інших організаційних питань у рамках проєкту.

Учасники також взяли участь в урочистих заходах ЛНУП, що стало важливою частиною соціальної програми зустрічі.

Ця організаційна зустріч підтвердила високий рівень залученості УНУС у міжнародну освітню співпрацю та його зобов’язання перед впровадженням інновацій в освітній процес.