24.05.2023 1513

Уманський національний університет садівництва: наукові традиції та відданість справі

Науково-педагогічні працівники Уманського національного університету садівництва спрямовують свої зусилля на шлях примноження традицій закладу освіти та розбудову науки в Україні з метою подолання викликів воєнного часу. Щороку наукова скарбниця університету поповнюється результатами цікавих досліджень, що не припинялися навіть у найскладніші історичні роки для держави.

Тож 24 травня, у рамках відзначення Дня науки, спільнота Уманського національного університету садівництва зібралася, аби презентувати власні наукові доробки та нагородити почесними відзнаками тих, хто йде вперед у наукових дослідженнях та інноваціях.

З привітальним словом до колективу звернулася ректор Олена НЕПОЧАТЕНКО:

«Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем науки!

Майже 180 років наш заклад вищої освіти формує інтелектуальну еліту країни. Попри війну в країні, не зважаючи на небезпеку, науковці наполегливо проводять дослідження,   адже розуміють, що на них покладено  відповідальність відбудови та розвитку держави у повоєнний час. Наші попередники змогли це зробити, впевнена, що і нам також це під силу.

Бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, миру, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, професійної інтуїції і росту, нових відкриттів і підтримання високої планки наявних досягнень!»

Присутні мали змогу розділити щасливі миті життя університету та вітати колег.

За досягнуті успіхи у науково-дослідній роботі, сумлінну плідну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків  та з нагоди Дня науки грамотами університету нагороджено:

Віталія КРАВЧЕНКА  –  завідувача кафедри рослинництва;

Валентину ЧЕРНИЧЕНКО – помічника ректора;

Тетяну КРАВЧЕНКО  –  директора бібліотеки;

Катерину МАРЧЕНКО – викладача-стажиста кафедри захисту і карантину рослин;

Аліну ВАХОВСЬКУ  – викладача-стажиста кафедри біології.

Уманський національний університет садівництва:  наукові традиції та відданість справі

Почесною грамотою Черкаської обласної ради:

В’ячеслава ЯЦЕНКА – старшого викладача кафедри рослинництва

Дипломом лауреата обласної премії молодих науковців Черкащини:

Володимира НОВІКОВА – доцента кафедри харчових технологій;

Світлану МАСЛОВАТУ – доцента кафедри лісового господарства

Почесною грамотою виконавчого комітету Уманської міської ради:

Михайла МАЛЬОВАНОГО – проректора з науково-педагогічної роботи, професора;

Людмилу СМОЛІЙ  – доцента  кафедри економіки;

Олену ПРОКОПЧУК  – завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Подякою міського голови

Ларису РОЗБОРСЬКУ – завідувача кафедри біології;

Юрія ЦИМБАЛЮКА – доцента кафедри маркетингу

Почесною грамотою Уманської районної військової адміністрації:

Володимира ШЛАПАКА  – професора кафедри лісового господарства;

Ольгу СЕМЕНДУ  – доцента кафедри маркетингу;

Світлану ТРЕТЬЯКОВУ  – доцента кафедри рослинництва;

Світлану ВЛАСЮК – доцента  кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Почесною грамотою Уманської районної ради:

Інну НОВАК  – завідувача кафедри менеджменту, професора;

Раїсу КОЖУХІВСЬКУ  – доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи;

Олега ЛАЗАРЕВА  – доцента кафедри української та іноземних мов

Почесною  грамотою  Уманської районної профспілкової організації  працівників АПК):

Володимира ДІДУРА  – доцента кафедри агроінженерії;

Михайла ОСІПОВА   – доцента кафедри садово-паркового господарства;

Катерину КОСТЕЦЬКУ  – доцента кафедри харчових технологій

Виставкові наукові доробки та експозиції, які були представлені до огляду присутніх, красномовно вказують на значні досягнення в наукових сферах факультетів, надихаючи колектив на подальші звершення і злети.

Привітати науковців університету  долучилися талановиті учасники творчих колективів Центру культури і виховання студентів Уманського національного університету садівництва: «Хай зерна науки, що ви сієте, дадуть добрі сходи і зростуть у душах української молоді врожаєм мудрості, процвітання та натхнення. Нових вам відкриттів, новацій і звершень!».

Виставкові наукові доробки, які вказують на значні досягнення в наукових сферах факультетів надихають колектив на подальші звершення і злети.

Дякуємо, шановні науковці, за вашу невтомну та наполегливу працю! Миру та довголіття вам, вагомих досягнень на славу науки та України!