04.08.2014 4552

Уманський НУС долучився до рецензування в міжнародних виданнях у галузі садівництва

Уманський національний університет садівництва з року в рік розширює свою міжнародну наукову співпрацю, і підтвердженням цьому є включення нашого вишу до редакції міжнародного видання «Annales UMCS» (Літопис університету Марії Кюрі-Склодовської), секція EEE «Садівництво». «Annales UMCS» є рецензованим польською та англійською мовами журнал, який з 1946р. публікує оригінальні експериментальні роботи, що базуються на результатах досліджень і оглядових статей з усіх видів плодових, овочевих, лікарських, декоративних та ін. культур, грибів, вирощування рослин у захищеному ґрунті, зберігання плодоовочевої продукції й ін. Разом з тим, у останній час,  до редакції журналу зріс потік публікацій за матеріали досліджень у біологічній галузі – фізіологія рослин, мікробіологія, біохімія, біотехнологія, генетика й селекція, які містять інформацію, важливу для садівництва. Зважаючи на це, до команди «Annales UMCS», секція EEE «Садівництво» від університету запрошено доктора с.-г. наук, професора кафедри біології, проректора з наукової та інноваційної діяльності Віктора Карпенка. Як зазначив у листі голова редколегії журналу доктор. хаб. Роберт Грушецький: «Долучення Уманського національного університету садівництва до співпраці сприятиме зростанню іміджу професії садівника на міжнародному рівні».

Співробітник наукового відділу, кандидат с.-г. наук А. О. Чернега