29.11.2014 5917

Уманський НУС гостинно відкриває двері

Уманський національний університет садівництва – навчальний заклад з віковими традиціями, доброзичливим відношенням до студентів і щирою гостинністю.

Однією з найкращих традицій Уманського НУС є проведення Дня відкритих дверей, коли майбутні абітурієнти й усі бажаючі можуть завітати до університету, аби ознайомитися з його надбаннями, умовами навчання та перспективами подальшого розвитку.

Цьогорічний осінній День відкритих дверей зібрав значну кількість учнів і випускників коледжів з навколишніх районів і областей.

Під час зустрічі ректор університету Олена Непочатенко ознайомила присутніх з історією, сьогоденням і перспективами навчального закладу, представила деканів факультетів і запрошених гостей.

Уманський НУС гостинно відкриває двері

Особливу увагу майбутніх абітурієнтів викликала доповідь заступника директора Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Сергія Ренського, який розповів присутнім про особливості проведення цьогорічного ЗНО.

Уманський НУС гостинно відкриває двері

Значну зацікавленість аудиторія виявила до доповіді відповідального секретаря приймальної комісії УНУС Олександра Сержука, який розповів про умови вступу до університету.

Більш детальну інформацію про спеціальності, які зацікавили майбутніх абітурієнтів, вони дізналися під час зустрічей з деканами факультетів.

Уманський НУС гостинно відкриває двері

Зустрічі пройшли в теплій, дружній атмосфері, у форматі доповідь-питання-відповідь. А учасники Дня відкритих дверей ще довго з захопленням гуляли затишними університетськими аудиторіями, милувалися осінньою красою вуличок студентського містечка, знаходили друзів і цікавих співрозмовників серед нинішніх студентів університету.

Леся Барабаш, начальник редакційно-видавничого відділу