Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів
Будучи школярем, завжди переймаєшся питанням: «Яке воно, навчання в університеті? Та й який він сам, вищий навчальний заклад, що в ньому такого, чого немає в школі?» Як свідчить електронна пошта та офіційні сторінки Уманського національного університету садівництва у соціальних мережах, такими питаннями напередодні вступної кампанії переймається кожен майбутній абітурієнт. І багато з них прагнуть більше дізнатися саме про наш навчальний заклад, адже уже понад 170 років він знаходиться в авангарді освіти і науки.
Саме тому традиційним для нашого навчального закладу стало проведення Днів відкритих дверей. Під час даних заходів кожен школяр, разом з класом, батьками чи й просто сам, може завітати до університету, ознайомитися з його факультетами та спеціальностями, пройнятися духом енергії та незгасимого запалу, що витає студмістечком. Враховуючи значну зацікавленість потенційних абітурієнтів, такі заходи проводяться двічі на рік: восени, коли яскрава позолота листя надихає на пізнання вікових мудрощів і наукових постулатів, та навесні, коли смарагдове листя символічно сповіщає про початок нового етапу життя.
Тож у сонячний квітневий день територія студмістечка Уманського НУС сповнилася дзвінкими голосами молоді. Це школярі з різних районів Одеської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Миколаївської областей із захопленням і здивуванням слухали неймовірні історії древнього та вічно молодого УНУСа. Оригінальні експозиції факультетів, екзотичні рослини з оранжерейного комплексу, екологічно чиста територія студмістечка, приязні та комунікабельні студенти і викладачі – все вражало юних відвідувачів і створювало позитивний настрій. А під час незвичайної та цікавої екскурсії школярі детально познайомилися з шістьма факультетами та 22-ма спеціальностями, які функціонують університеті.
Загалом за цей день з Уманським національним університетом садівництва познайомилося понад 500 школярів. І в кожного залишилися приємні спогади, позитивні враження та ґрунтовна інформація про спеціальності, які можна опанувати в університеті. Тож, сподіваємося, до скорої зустрічі знову тут, у стінах Аграрного Кембриджу у серці України!
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0695-250x180-2f5.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0698-250x180-2f5.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0699-250x180-2f5.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0700-250x180-2f5.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0701-250x180-2f5.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0703-250x180-2f5.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0706-250x180-2f5.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0710-250x180-2f5.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0719-250x180-2f5.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0725-250x180-2f5.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0728-250x180-6cb.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0732-250x180-6cb.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0749-250x180-6cb.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0756-250x180-6cb.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0766-250x180-6cb.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0769-250x180-e00.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0772-250x180-6cb.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0773-250x180-586.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0775-250x180-6cb.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0783-250x180-6cb.jpeg)
![Уманський НУС гостинно зустрічав відвідувачів](assets/cache/images/2018/News/dvd/DSC_0828-250x180-6cb.jpeg)