26.12.2013 5270

Уманський НУС і Ладижинський освітній округ: творчі аспекти співпраці

З метою поповнення студентської родини, Уманським національним університетом садівництва проводиться активна профорієнтаційна робота серед шкіл не лише міст, а й сіл України. Щосуботи в  Ладижинській ЗОШ викладачі Уманського НУС проводять навчальні пари з предметів, підготовка  по яких необхідна учням для успішного проходження ЗНО та вступу до вищих навчальних закладів України.

21 грудня 2013 року у Ладижинському освітньому окрузі, до якого входить сім шкіл Уманського району, було проведено спільну профорієнтаційну роботу за участі факультету економіки і підприємництва та центру культури та виховання Уманського НУС. Учням було розказано про переваги навчання у нашому навчальному закладі та презентовано концертну програму, підготовлену творчими колективами університету. В дарунок від університету школі було подаровано інформаційний стенд, який є рекламним продуктом університету і постійно наповнюватиметься інформацією профорієнтаційного характеру.

Уманський НУС і Ладижинський освітній округ: творчі аспекти співпраці

Честь відкрити зустріч було надано куратору Ладижинського освітнього округу, старшому викладачу кафедри обліку і аудиту Олені Матрос. Олена Миколаївна від імені адміністрації університету, викладачів та всього студентства привітала майбутніх абітурієнтів з наступаючим Новим роком, підвела підсумки раніше проведеної співпраці та висловила подяку керівництву школи за активну освітньо-наукову співпрацю з професорсько-викладацьким складом кафедр університету.

Концертна програма мала на меті донести до майбутніх студентів не просто можливість, а й необхідність залучення до активної громадської діяльності з метою розширення власного кругозору в вокально-хореографічному плані. Артисти продемонстрували високий рівень підготовки, що свідчить про професійність керівників вокально-інструментальних ансамблів. Привітали своїм виступом усіх присутніх студент IV курсу Костянтин Безкоровайний та художній керівник народного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари» Світлана Берднікова піснею «Україна – моя земля», яка створила грайливу та життєрадісну атмосферу у залі.

Уманський НУС і Ладижинський освітній округ: творчі аспекти співпраці

Вразили своїми виступами також і чоловічий ансамбль «Краяни», студентка факультету лісового і садово-паркового господарства Альона Фоміна з піснею «Тече вода» та інші присутні тут талановиті студенти Уманського НУС, що виконували як українські народні, так і сучасні естрадні пісні.

Апогеєм усього вище представленого стало спільне виконання української народної пісні «Варенички», під час якої студенти факультету економіки та підприємництва пригощали усіх присутніх традиційною стравою українських вечорниць – смачними варениками та яблуками, дбайливо вирощеними у садах університету.

Уманський НУС і Ладижинський освітній округ: творчі аспекти співпраці

На противагу уже сформованим артистам, Ладижинська ЗОШ представила до уваги виступ талановитої учениці 11 класу, майбутньої студентки – Альони Сідавської, яка вразила всіх майстерним виконанням пісні «Але я тебе любила». Учні школи щиро дякували викладачам Уманського НУС за їхнє безмежне терпіння та наполегливу творчу працю в плані формування освітньо-наукової думки серед учнів.

На завершення зустрічі директор школи Людмила Миронюк подякувала всім присутнім за гарно проведений час та створену неперевершену доброзичливу атмосферу в школі й запросила учасників концертної програми до співпраці на День відкритих дверей, який найближчим часом буде проведений у школі.

Рада студентського самоврядування

факультету економіки і підприємництва