03.12.2015 5081

Уманський НУС розпочав співпрацю за навчально-науковим міжнародним проектом «Німецько-українська магістерська програма з логістики»

З 1 січня 2016 року стартує п’ятирічний проект «Німецько-українська магістерська програма з логістики» за грантової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD), співвиконавцями якого є Університет Бремену (Німеччина), Київський національний університет ім. Вадима Гетьмана, Одеська національна морська академія та Уманський національний університет садівництва.

DAAD – найбільша організація у світі в сфері підтримки міжнародного обміну студентами та вченими, центр якої знаходиться у Бонні. До складу DAAD входять 14 представництв та 50 інформаційних центрів у всьому світі.

Метою даного проекту є розробка, узгодження і впровадження спільної магістерської програми для підготовки фахівців з логістики та розвиток логістичної інфраструктури в Україні.

В рамках проекту передбачено науково-педагогічне стажування викладачів в університетах України та Німеччини, спільне навчання та обмін студентами, які навчаються за магістерською програмою з логістики,  проведення науково-практичних конференцій за участі вітчизняних і європейських вчених та підприємств-партнерів.

За інформацією наукового відділу УНУС