08.10.2014 4987

Уманський НУС серед переможців Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Біологія»

На базі Миколаївського національного аграрного університету на факультеті агротехнології з 29.09 по 01.10.14 р було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів вищих аграрних та екологічних закладів України ІІІ-IV рівнів акредитації із дисципліни «Біологія».

З вітальним словом до участників олімпіади звернувся перший проректор Миколаївського НАУ Бабенко Дмитро Володимирович, який представив організаційний комітет, жюрі, мандатну та апеляційну комісії.

Уманський НУС серед переможців Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Біологія»

Олімпіада складалася із виконання теоретичних завдань, тестів та практичних випробувань із дисциплін фізіологія рослин, мікробіологія, генетика та ботаніка. В олімпіаді взяли участь студенти із 12 ВНЗ України.

Уманський НУС серед переможців Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Біологія»

Уманський НУС представляли переможці І туру олімпіади – Василів Христина, студентка 33-АС групи та Мусієнко Ліна, студентка 31-п групи.

Уманський НУС серед переможців Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Біологія»

За результами олімпіади Василів Христина виборала диплом ІІІ ступеня. Вітаємо Василів Христину із перемогою, зичимо їй здоров'я, успіхів у навчанні та творчих здобутків.

Ірина Леонтюк, доцент кафедри біології