11.09.2015 5528

Уманський НУС – учасник Дня поля Німецького аграрного центру

Делегація Уманського національного університету садівництва, до складу якої входили керівництво навчального закладу, науково-викладацький склад, аспіранти та студенти, взяла участь у традиційному заході Дня поля Німецького аграрного центру,  який відбувся 10 вересня 2015 року у селі Поташ.

Уманський НУС – учасник Дня поля Німецького аграрного центру

Німецький аграрний центр завдяки підтримки всесвітніх членів асоціації та допомоги федерального сільського господарства Німеччини успішно працює на аграрному ринку вже 7 років.

На виставку з’їхалися фахівці в галузі сільського господарства з усієї України та іноземні компанії, які демонстрували на презентаційних полях потужну сільськогосподарську ґрунтообробну широкозахватну техніку в процесі збирання сільськогосподарських культур різних строків достигання: соняшника, кукурудзи, сої, цукрових буряків та картоплі.

На дослідному полі Німецького аграрного центру були представлені найновіші та інноваційні продукти 21 компанії, які є членами асоціації AMTU.

Відвідувачі побачили практичне застосування різної техніки, обробіток ґрунту з подальшим посівом культур, а також тестову ділянку для обприскування.

Уманський НУС – учасник Дня поля Німецького аграрного центру

Разом із практичною демонстрацією техніки відвідувачі на виставковій площі ознайомились із широким спектром продукції, яку пропонували компанії: стратегією захисту рослин та новітніми технологіями сушіння та зберігання зерна.

Гарний настрій для гостей створювали творчі колективи, запрошені на святкове дійство; любителі екстриму могли відвідати тест-драйв, що проводився на машинах різних марок.

Під час презентації тракторної техніки  та огляду зразків насіння бажаючі могли укласти договори про співпрацю з німецькими фірмами-виробниками.

Уманський НУС – учасник Дня поля Німецького аграрного центру

Участь у виставці представників Уманського національного університету садівництва стала чудовим поєднанням теоретичних знань, здобутих під час навчального процесу, з практичними навичками сучасного аграрного виробництва.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів