27.05.2014 4689

Уманський НУС в оргкомітеті з’їзду польської Асоціації наукового плодоовочівництва

14-16 вересня 2014 р. у м. Вроцлав відбудеться 4-й з’їзд польської Асоціації наукового плодоовочівництва, де науковці, практики і викладачі репрезентуватимуть напрямки досліджень у цій галузі. Одночасно відзначатиметься 70-річчя садівничої регіональної науки та діяльності природничо-технологічного факультету Вроцлавського природничого університету, а також 50-річчя наукової діяльності колишнього завідувача кафедри плодоовочівництва професора Євгена Колоти.

Під час з’їзду на конференції «Розвиток плодоовочівництва для покращення якості життя і збереження довкілля» діятимуть секції садівництва, овочівництва та лікарських рослин, декоративних рослин і ландшафтної архітектури, а також селекції, насінництва та біотехнології. Розглядатимуться проблеми інноваційного розвитку плодоовочівництва, екологічні методи вирощування овочевих і садових рослин, нові культури в плодоовочівництві, біологічні й агротехнічні чинники вирощування якісного врожаю, інтегрований захист рослин, біотехнологія та молекулярна генетика в селекції, а також роль декоративних рослин у формуванні якості життя.

Реферати виступів і стендових доповідей друкуватимуться в матеріалах конференції.

Міжнародний науковий комітет з’їзду включає 17 представників десяти наукових установ та освітніх закладів п’яти європейських країн, серед яких Уманський національний університет садівництва в особі доктора сільськогосподарських наук професора Олександра Мельника.

Віталій Манзій, доцент кафедри плодівництва та виноградарства