12.06.2015 4858

Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков

Уманський національний університет садівництва 11 червня освятили своєю присутністю представники греко-католицьких церков Київської архієпархії, які приїхали на святкування Дня священика Київської архиєпархії та 250-річчя заснування Свято-Покровського василіанського монастиря, побудованого у 1765 році графом Салезієм Потоцьким. У цей день, у празник Пресвятої Євхаристії та День священства, в Умані  відбулася Божественна Літургія на чолі з владикою Йосипом, київським єпископом, під час якої  молитовно згадали убитих монахів Свято-Покровського  монастиря. Після Літургії відбулася поминальна панахида за убієнними монахами.

Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков

Перший проректор навчального закладу Іван Мостов’як привітав поважних гостей у стінах одного з найстаріших навчальних закладів, якому нещодавно виповнилось 170 років, розповів історію становлення Уманського НУС та побажав священнослужителям божого благословення. У програмі гостин – знайомство з університетом садівництва, який випускає фахівців для аграрної галузі, та екскурсія до парку «Софіївка».   Також на зібранні присутні почули історію створення та розвитку греко-католицького монастиря на Уманщині, його сучасний розвиток та функціонування.

Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков

Єпископ-помічник Київської архиєпархії владика Йосиф у знак вдячності за гостинність із щирими побажаннями процвітання навчального закладу подарував Івану Івановичу Рейнське Євангеліє Анни Ярославівни.

Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков

Світла зустріч завершилась закликом служителів церкви втілювати в життя Божі помисли з метою будування кращого майбутнього.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів