Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков
Уманський національний університет садівництва 11 червня освятили своєю присутністю представники греко-католицьких церков Київської архієпархії, які приїхали на святкування Дня священика Київської архиєпархії та 250-річчя заснування Свято-Покровського василіанського монастиря, побудованого у 1765 році графом Салезієм Потоцьким. У цей день, у празник Пресвятої Євхаристії та День священства, в Умані відбулася Божественна Літургія на чолі з владикою Йосипом, київським єпископом, під час якої молитовно згадали убитих монахів Свято-Покровського монастиря. Після Літургії відбулася поминальна панахида за убієнними монахами.
Перший проректор навчального закладу Іван Мостов’як привітав поважних гостей у стінах одного з найстаріших навчальних закладів, якому нещодавно виповнилось 170 років, розповів історію становлення Уманського НУС та побажав священнослужителям божого благословення. У програмі гостин – знайомство з університетом садівництва, який випускає фахівців для аграрної галузі, та екскурсія до парку «Софіївка». Також на зібранні присутні почули історію створення та розвитку греко-католицького монастиря на Уманщині, його сучасний розвиток та функціонування.
Єпископ-помічник Київської архиєпархії владика Йосиф у знак вдячності за гостинність із щирими побажаннями процвітання навчального закладу подарував Івану Івановичу Рейнське Євангеліє Анни Ярославівни.
Світла зустріч завершилась закликом служителів церкви втілювати в життя Божі помисли з метою будування кращого майбутнього.
Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів
Фотогалерея
![Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков](assets/cache/images/2015/educational/katoliki/IMG_3400-250x180-e41.jpeg)
![Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков](assets/cache/images/2015/educational/katoliki/IMG_3403-250x180-e41.jpeg)
![Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков](assets/cache/images/2015/educational/katoliki/IMG_3406-250x180-e41.jpeg)
![Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков](assets/cache/images/2015/educational/katoliki/IMG_3407-250x180-e41.jpeg)
![Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков](assets/cache/images/2015/educational/katoliki/IMG_3408-250x180-0a7.jpeg)
![Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков](assets/cache/images/2015/educational/katoliki/IMG_3412-250x180-0a7.jpeg)
![Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков](assets/cache/images/2015/educational/katoliki/IMG_3413-250x180-0a7.jpeg)
![Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков](assets/cache/images/2015/educational/katoliki/IMG_3414-250x180-0a7.jpeg)
![Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков](assets/cache/images/2015/educational/katoliki/IMG_3417-250x180-0a7.jpeg)
![Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков](assets/cache/images/2015/educational/katoliki/IMG_3424-250x180-0a7.jpeg)
![Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков](assets/cache/images/2015/educational/katoliki/IMG_3428-250x180-297.jpeg)
![Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков](assets/cache/images/2015/educational/katoliki/IMG_3438-250x180-297.jpeg)
![Уманський НУС відвідали священнослужителі греко-католицьких церков](assets/cache/images/2015/educational/katoliki/IMG_3448-250x180-297.jpeg)