10.10.2013 5300

Уманський НУС відвідали високоповажні гості

5 жовтня Уманський національний університет садівництва гостинно зустрічав високоповажних гостей: заступника міністра аграрної політики та продовольства України, керівника апарату й голову оргкомітету ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі» Сеня Олександра Васильовича та директора Департаменту науково-освітнього забезпечення АПК та розвитку сільських територій, заступника голови оргкомітету фестивалю Кадигроба Сергія Володимировича.

Уся щирість Уманської землі лунала в сердечних словах вітання, а духмяний коровай, вручений заступнику міністра Сеню Олександру Васильовичу, символізував щедрість і гостинність колективу Уманського НУС.

Уманський НУС відвідали високоповажні гості

Гості ознайомилися з корпусами й кафедрами Уманського НУС та відвідали дендрологічний парк «Софіївка», а потім взяли участь у гала-концерті ХІІ Веукраїнського фестивалю художньої творчості «Софіївські зорі».

На початку концерту заступник міністра Сень Олександр Васильович привітав усіх з Днем міста Умань і зачитав привітальну адресу Міністра аграрної політики та продовольства України Присяжнюка Миколи Володимировича учасникам ХІІ Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі», а також вручив дипломи та цінні подарунки переможцям фестивалю. Вперше володарями Гран-Прі фестивалю «Софіївські зорі» став ансамбль танцю профспілок України «Нивка».

Уманський НУС відвідали високоповажні гості

Вітаємо переможців та запрошуємо високоповажних гостей на гостину знову!