24.06.2015 5436

Уманський НУС відвідав дует «Світло і тіні»

Про незвичайну зустріч із нашими земляками, лауреатами міжнародних фестивалів Раїсою та Миколою Рибченками, які складають дует «Світло і тіні», повідомив присутнім завідувач Центру культури і виховання студентів Петро Паєвський, на прохання якого гості люб’язно погодилися подарувати викладачам та студентам Уманського НУС свою музику.

Уманський НУС відвідав дует «Світло і тіні»

Творчі уманчани і за кордоном діляться своїм мистецтвом: Микола – музичний керівник товариства «Вітчизна» у м. Пярно, української студії «Кобзарик», яка функціонує при асоціації українських організацій у Талліні. У програмі виступу «Музичні акварелі» прозвучали українські та циганські пісні,  віночок єврейських мелодій, твори російських класиків.

Уманський НУС відвідав дует «Світло і тіні»

У чарівних звуках мелодій скрипки та акордеона, віртуозно поєднаних зі співом, розкривались різні почуття: настрої та вдача естонців, циганські ревнощі та пристрасне кохання, волелюбність українського народу в танці «Козачок», шаленство та запал угорського танцю «Чардаш», недосяжність карпатських гір у творі «Верховина»…

Уманський НУС відвідав дует «Світло і тіні»

А як ожила скрипка у вмілих руках виконавиці! Вона і плакала, і страждала, і сміялась, наповнюючи душі пошановувачів музичного мистецтва сріблястими мелодіями.

Величезну насолоду та неперевершені емоції отримали слухачі, долучившись до прекрасного і незвіданого світу музики, тому проводжали подружжя артистів бурхливими оплесками з надією зустрітись у майбутньому знову.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів