21.05.2015 5627

Уманський НУС відзначив День науки урочистою Академією

Кожного року третьої суботи травня в Україні відзначається День науки. Саме цього дня вшановуються наукові традиції та досягнення вчених, якими по праву пишається і на яких покладає великі сподівання суспільство, тому що в сучасному світі інтелектуальний ресурс виступає головним рушієм розквіту суспільства. Сьогодні наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці вчених, має вагомі напрацювання і здобутки.

Для Уманського національного університету садівництва це особливе свято, адже розвиток навчального закладу нерозривно пов’язаний з успіхами у науковій діяльності, з результативною працею вчених. У науки нашого університету – славна історія, яка сягає  170 років. Вона багата на яскраві події та легендарні імена, відома у світі своїми науковими школами, адже Уманський НУС – найкращий за якістю підготовки фахівців вищої кваліфікації. Викладачі навчального закладу виховали сотні талановитих вчених, якими сьогодні пишається університет, регіон і вся країна.

Уманський НУС відзначив День науки урочистою Академією

Урочиста Академія розпочалася гімном студентів «Гаудеамус», який виконали учасники народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари».

Уманський НУС відзначив День науки урочистою Академією

Із Днем науки викладачів, науковців, майбутніх вчених-студентів та аспірантів привітала на урочистій Академії  ректор університету, професор Олена Непочатенко, побажавши їм нових творчих успіхів та підкорення найвищих її висот.

Уманський НУС відзначив День науки урочистою Академією

Привітав у День професійного свята наукову еліту університету проректор з наукової та інноваційної діяльності Віктор Карпенко, який відзначив здобутки і досягнення наукових шкіл впродовж історичного шляху Уманського НУС, відмітив, що університет по праву пишається великими традиціями та науковими надбаннями.

До привітань приєдналися і шановані гості. Від Уманської громади науковців університету привітала заступник міського голови Людмила Кирилюк, висловила щирі слова вдячності за невтомну і плідну співпрацю впродовж багатьох років, відзначила активну участь студентів Уманського НУС в Академії молодого лідера, започаткованій очільником міста Олександром Цебрієм.

Уманський НУС відзначив День науки урочистою Академією

Керуюча справами Уманської районної ради Наталія Короп та голова Уманської районної профспілкової організації працівників АПК Варвара Гаркава також приєдналися до привітань, побажали науковцям творчої плідної праці та відзначили, що заслужена слава навчального закладу сягає далеко за межі Уманщини.

Під час урочистостей відбулося нагородження  кращих науковців та співробітників університету.

З нагоди Дня науки заступник міського голови Людмила Кирилюк, голова Уманської районної профспілкової організації працівників АПК Варвара Гаркава та  керуюча справами Уманської районної ради Наталія Короп вручили їм Почесні грамоти.

Уманський НУС відзначив День науки урочистою Академією

Почесними грамотами департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації  ректор університету Олена Непочатенко нагородила кращих студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників, а також грамотами університету за досягнуті успіхи в науково-дослідній роботі та з нагоди Дня науки.

Уманський НУС відзначив День науки урочистою Академією

Проректор з наукової та інноваційної діяльності Віктор Карпенко озвучив присутнім за наказом ректора переможців університетських рейтингів у різних номінаціях. Найкращі кафедри отримали нагороди, які вручила їм ректор університету Олена Непочатенко.

Оплесками зустрічали  переможців конкурсу «Кращий науковець року Уманського НУС», якими стали:

І місце – Федір Парій, завідувач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології, доктор біологічних наук, професор;

Уманський НУС відзначив День науки урочистою Академією

ІІ місце – Олександр Мельник, завідувач кафедри плодівництва і виноградарства, доктор сільськогосподарських наук, професор;

Уманський НУС відзначив День науки урочистою Академією

ІІІ місце – Сергій Полторецький, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри рослинництва.

Уманський НУС відзначив День науки урочистою Академією

Всім присутнім  яскраві виступи дарували учасники творчих колективів Центру культури та виховання студентів.

Уманський НУС відзначив День науки урочистою Академією

На завершення урочистостей ректор університету Олена Непочатенко ще раз привітала колег зі святом та побажала творчої наснаги, постійного наукового пошуку і подальших здобутків на науковій ниві.

Надія Зубова, методист Центру культури і виховання студентів