Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування
Уманський національний університет садівництва відомий своєю самобутністю та яскравими талантами. Однак є ще один фактор, який повсякчас сприяв розвитку нашого закладу вищої освіти: він розташовується в одному з найкрасивіших міст України – Умані.
Точний час заснування міста Умань невідомий, проте існує гіпотеза, що датувати цю подію можна ХІ століттям. Офіційно назва «Умань» вперше згадується у судовому документі 1616-го року. За одним із припущень, назва походить від річки Уманка, за іншим – від слова Куманія (Гуманія), давня країна кочівників куманів - половців.
Тож нині, у 403 річницю заснування, колектив університету яскраво привітав уманчан і гостей міста зі знаменною датою.
Неповторною презентаційною композицією зустрічали представники колективу університету гостей свята. Позитивний тон і мажорні ноти святкуванню забезпечили неповторні виступи танцювальних колективів університету «Нивка» та «Модерн». Душевним виконанням Гімну України вразили слухачів учасники Народного самодіяльного ансамблю пісні і танцю «Хлібодари», які відкривали офіційну частину дійства. А надвечір талановиті студенти Уманського НУС представили учасникам святкування 60-хвилинну повноцінну концертну програму. Виконавці запалили публіку, подарувавши глядачам безліч емоцій радості та задоволення і чудовий настрій!
![Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування](assets/cache/images/2019/news/uman/dsc_0683-600x-f96.jpeg)
![Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування](assets/cache/images/2019/news/uman/dsc_0714-600x-f2e.jpeg)
![Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування](assets/cache/images/2019/news/uman/dsc_0847-600x-ca4.jpeg)
З Днем народження, рідне місто!
Прес-центр Уманського НУС
Фотогалерея
![Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування](assets/cache/images/2019/news/uman/dsc_0529-250x180-4ab.jpeg)
![Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування](assets/cache/images/2019/news/uman/dsc_0534-250x180-c2c.jpeg)
![Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування](assets/cache/images/2019/news/uman/dsc_0538-250x180-c2c.jpeg)
![Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування](assets/cache/images/2019/news/uman/dsc_0540-250x180-0da.jpeg)
![Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування](assets/cache/images/2019/news/uman/dsc_0571-250x180-e4b.jpeg)
![Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування](assets/cache/images/2019/news/uman/dsc_0609-250x180-1cd.jpeg)
![Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування](assets/cache/images/2019/news/uman/dsc_0641-250x180-1cd.jpeg)
![Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування](assets/cache/images/2019/news/uman/dsc_0653-250x180-eff.jpeg)
![Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування](assets/cache/images/2019/news/uman/dsc_0683-250x180-810.jpeg)
![Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування](assets/cache/images/2019/news/uman/dsc_0714-250x180-91d.jpeg)
![Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування](assets/cache/images/2019/news/uman/dsc_0726-250x180-91d.jpeg)
![Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування](assets/cache/images/2019/news/uman/dsc_0847-250x180-a69.jpeg)
![Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування](assets/cache/images/2019/news/uman/dsc_0870-250x180-43d.jpeg)
![Уманський НУС вітає рідне місто з 403 річницею заснування](assets/cache/images/2019/news/uman/dsc_0927-250x180-cec.jpeg)