25.04.2016 4870

Уманський НУС взяв участь в «Уманській писанці»

Незабаром всі православні християни відзначатимуть одне із найважливіших свят – Воскресіння Христове! З нагоди цього свята в Умані відбувся фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва та Великодній ярмарок «Уманська писанка», до якого активно долучився Уманський національний університет садівництва.

Дійство відбувалося у Центральному сквері міста. До уваги гостей свята було представлено святкові експозиції: «Пасхальний кошик» та «Великодня писанка», виставка-продаж продовольчих товарів і виробів народних майстрів, а Уманський НУС представив пісні передвеликодні солодощі – варення, зварені за старовинними рецептами, та розговійні смаколики – вина, виробництва науковців університету.

Привітав жителів міста та гостей свята міський голова – Олександр Цебрій, який побажав всім присутнім  миру, радості, віри, надії та любові.

Уманський НУС взяв участь в «Уманській писанці»

Всі бажаючі мали змогу відвідати майстер-класи по розпису писанки, виготовленню ляльки-мотанки, українського віночка, навчання мистецтву декупажу, орігамі та багато іншого.

Для уманчан, що полюбляють активний відпочинок, спортивно-здоровчим комплексом «Амарант» було організовано народні ігри весняного циклу.  Також вражала своїм розмаїттям виставка вишитих рушників та картин.

Уманський НУС взяв участь в «Уманській писанці»

Загалом протягом всього дня в місті панувала святкова атмосфера та піднесений настрій.

Прес-центр Уманського НУС

Тако ж читайте: "Майстер - клас із писанкарства"