30.05.2015 4693

Уманський НВК «ЗОШ І–ІІІ ступенів № 7 – колегіум» підтримав акцію «Посади дерево»

Напередодні закінчення шкільного навчального року відбулася зустріч к.е.н., доцента кафедри обліку і аудиту Наталії Шевченко з учнями 11 класів Уманського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум».

Під час зустрічі Наталія Олександрівна надавала учням інформацію щодо вступу до вищих навчальних закладів, зокрема до Уманського національного університету садівництва, акцентувала увагу випускників щодо терміну прийому та переліку документів, спеціальностей УНУС.

Після зустрічі в рамках підтримки акції «Посади дерево», яку щороку проводить Уманський національний університет садівництва, разом з учнями 11-Б класу було висаджено берізки як символ відродження, чистоти, родючості та краси.

Інна Чернега, завідувач відділу довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи