20.05.2015 5415

Університет відвідав професор Університету штату Огайо Стенлі Томпсон

Згідно з програмою обміну викладачами (англ. Faculty Exchange Program (FEP)), що проводиться за підтримки Міністерства сільського господарства США (англ. The United States Department of Agriculture (USDA)), наш університет відвідав професор Університету штату Огайо Стенлі Томпсон. Професор провів відкриту лекцію для студентів ІІ-ІV курсів факультету менеджменту стосовно практичного застосування економетричних методів і моделей в економіці. Лекція пройшла у дружній атмосфері і викликала неабиякий інтерес серед студентства. Окрім цього, професор Томпсон розповів студентам про особливості навчання в Університеті Огайо, що є одним  із найбільших в США (близько 60 тис. студентів).

Університет відвідав професор Університету штату Огайо Стенлі Томпсон

Для викладачів університету професором Стенлі Томпсоном був проведений науковий-методичний семінар на тему «Принципи реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу». Було розглянуто методику проведення наукових досліджень вченими США на прикладі наслідків дотаційної реформи Аграрної політики Європейського Союзу.

Університет відвідав професор Університету штату Огайо Стенлі Томпсон

Професор Томпсон провів зустріч із колишніми учасниками програми обміну FEP щодо імплементації результатів програми в нашому університеті.

Стенлі Томпсон відвідав дегустаційну залу університету, де мав змогу спробувати вино з натурального виноматеріалу виробництва кафедри технології зберігання і переробки плодів та овочів.

Професор був приємно здивований багатими освітніми традиціями Уманського національного університету садівництва, чудовим студентським містечком та його озелененням, а також відмітив, що багато викладачів володіють іноземною мовою, а отже, мають можливість викладати нею навчальні дисципліни. Зустріч залишила приємні враження як для професора, так і для викладачів та студентів нашого університету.