УНУС навчає садівників Буковини
14 серпня корпорація «Дністер», яка координує роботу садівничих господарств Чернівецької області, за сприяння компанії «Мактешим Аган Україна» провела науково-практичний семінар за участі керівників та спеціалістів садівничих господарств Чернівецької, Хмельницької та інших областей.
Сесійну частину, що відбулася в районному Будинку культури смт. Кельменці Чернівецької області, відкрив голова корпорації «Дністер» Михайло Бабій, випускник Уманського національного університету садівництва, який висвітлив актуальні проблеми садівничих господарств у поточному сезоні.
Особливості розвитку збудників шкодочинних захворювань плодових дерев та «хвороб зберігання» висвітлив доцент кафедри мікробіології та фітоімунології Харківського національного університету Олександр Акулов.
Особливості вирощування продукції садівництва в умовах зміни клімату висвітлив завідувач кафедри плодівництва та виноградарства Уманського НУС, професор Олександр Мельник.
Систему захисту саду презентував керівник відділу компанії «Мактешим Аган Україна» Іван Зевако, а про діяльність і перейменування компанії в «АДАМА» розповів директор по Західному регіоні Олег Шевчук.
Практичну частину семінару було проведено в саду ФГ «Кондрацький». Голова фермерського господарства Роман Кондрацький – член Асоціації розвитку інтенсивного садівництва Буковини – продемонстрував техніку та обладнання для закладання і догляду за багаторічними насадженнями, розповів про особливості захисту від хвороб і шкідників у поточному сезоні та ефективність механізованого (контурного) обрізування дерев яблуні.
Учасники зібрання мали змогу придбати інформаційні матеріали з питань догляду за плодовим садом, зокрема спеціальні випуски журналу «Новини садівництва» та іншу літературу.
Фотогалерея
![Плодоношення сорту Флоріна](assets/cache/images/2014/deps/plodo/seminar/14.08/7-250x180-dcf.jpeg)
![Організатор семінару, голова корпорації «Дністер» Михайло Бабій, випускник Уманського НУС](assets/cache/images/2014/deps/plodo/seminar/14.08/1-250x180-dcf.jpeg)
![Доцент Олександр Акулов доповів особливості розвитку збудників захворювань плодових дерев](assets/cache/images/2014/deps/plodo/seminar/14.08/2-250x180-dcf.jpeg)
![Професор Олександр Мельник доповідає особливості догляду за садом](assets/cache/images/2014/deps/plodo/seminar/14.08/3-250x180-dcf.jpeg)
![Голова фермерського господарства Роман Кондрацький (крайній зліва) демонструє результати контурного обрізування дерев яблуні](assets/cache/images/2014/deps/plodo/seminar/14.08/4-250x180-dcf.jpeg)
![З презентацією щодо системи захисту саду продуктами компанії «Мактешим Аган Україна» виступив керівник відділу Іван Зевако](assets/cache/images/2014/deps/plodo/seminar/14.08/5-250x180-dcf.jpeg)
![Огляд щедро навантаженого врожаєм саду](assets/cache/images/2014/deps/plodo/seminar/14.08/6-250x180-dcf.jpeg)