09.07.2024 295

УНУС – у 10 лідерів ЗВО з найвищою винахідницькою активністю

Уманський національний університет садівництва знаний серед спільноти освітян і науковців своїми глибокими традиціями, зокрема і в сфері інтелектуальної діяльності. Тому і присутній навчальний заклад щорічно у когорті кращих закладів вищої освіти України, що тримають руку на пульсі інноваційності.

Днями сайт «ЄвроОсвіта» оприлюднив рейтинг закладів вищої освіти України «Інтелектуальна власність у цифрах: діяльність за перший квартал 2024 року». Згідно оприлюднених даних, Уманський національний університет садівництва увійшов до 10 вітчизняних ЗВО з найбільшою винахідницькою активністю за заявками на винаходи та корисні моделі.

УНУС – у 10 лідерів ЗВО з найвищою винахідницькою активністю

За останні 6 місяців, у складних умовах повномасштабного вторгнення, вченими УНУС було подано 16 заявок на реєстрацію права інтелектуальної власності. І це є свідченням активної діяльності університян і спільним прагненням до розвитку та вдосконалення!