28.06.2023 1303

Урочисте віче з нагоди Дня Конституції України: вшанування досягнень університетської спільноти

Урочисте віче з нагоди Дня Конституції України відбулося нині в місті Умань. І хоча святкування не наповнене тим змістом, на який воно заслуговує, але все ж є чудовим приводом відзначити тих, хто стоїть на варті людяності та добра, хто власні сили покладає на благо суспільства і тримає щит безпеки над народом країни, хто крокує вперед, ініціюючи наукові звершення та прогресивні освітянські здобутки, хто ризикуючи власним життям поспішає на допомогу потерпілим від російської агресії, а саме – гідних для прикладу у громаді. Тож сьогодні присутні побачили героїв сьогодення, людей, які не потребують почестей, а від щирого серця творять великі справи для української спільноти.

Чудовий привід пишатися колегою є і в громади Уманського національного університету садівництва. Нині Виконавчий комітет Уманської міської ради за вагомі професійні досягнення, активну участь у підготовці наукових та науково-педагогічних кадрів відзначив Інну ЧЕРНЕГУ, доктора економічних наук, професора кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, директорку Центру професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки. Велика радість для всього колективу вітати Інну Іванівну, адже відмінною рисою кожного працівника колективу Уманського НУС є активність і працелюбність. Перебуваючи у воєнній дійсності, кожен тримає оборону країни на власному фронті, намагаючись гідно врівноважити моральний стан і підтримувати оточення. І Інна Іванівна є однією із представників наукового жіноцтва, яка впевнено торує професійні горизонти.

Загартований народ України виборює і нині власну свободу, самостійність і суверенітет, наполегливо відзначаючи вже 27-му річницю народження Основного Закону країни. Колектив Уманського національного університету садівництва є членом спільноти, яка допомагає вибудувати життєвий шлях для молоді та втілити ними теоретичні засади у практичну діяльність, стимулюючи студентів і колег на реалізацію мрій, досягнень і звершень. Тож вітаємо колег зі святом – з Днем Конституції України, а Інну ЧЕРНЕГУ – з заслуженим визнанням і винагородою!